Ај сеа признајте си...

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Првиот што го памтам мислам дека беше некаде прво или второ оделение,си седиме со „колегите“ од маало така во паркчето и се сеќавам правевме шлајка за џамлии да играме,имавме т.е сеуште има еден малку дефект у главата значи тогаш он беше некаде 8 оделение и додека ние така се оштриме да играме дојде со ногата ни ја еба шлајката ни ги собра џамлиите и си отиде...решивме да го јаде ама никој немаше муда да му направи нешто ем поголем ем дефект...и додека стоевме така го гледаме доаѓа пак,имав едно железо во рака се сеќавам држев и сакаше да ми го земе(во форма на Г буква железото)незнам како ми се опушти но му го здрвив у глава му го збрцав крвои прскаа на сите страни јебем га страв ме фати можеше да скине...е после тоа беа церемониите кога виде мајка ми сум јадел ќотек ко никој до сега може три дена,а и текнеше на жената што можело да се случи ќе дојдеше и ќе ме зашамараше :icon_lol: неговите ден денес ме мрзат...овој ќотек мислам дека ќе го паматам секогаш...
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Досега дома ме удриле само еднаш во животот и тоа мајка ми.Ме удри поради тоа што на две години пцуев пред гостите.Кога ме удри ми се наполни устата со крв,пошто бев многу нежен како мал,и мама се преплаши...и оттогаш не ме удрила.
Татко ми никогаш ме нема удрено.Како мал не сакаше пошто му е тешка раката,а сега...сега не смее бе....:D:D
 

jass

Aut viam inveniam aut faciam!
Член од
25 август 2007
Мислења
328
Поени од реакции
4
More imam jadeno neviden kotek od majka mi kako mala ama bev golema beljadzika ne ja obvinuvam jas da sum bila na nejzino mesto ne znam so bi napravila. Eve prost primer za moite gluposti :
Majka mi me sprema da me banja i ja polni kadata jas odam i vikam zeeeeeesssskkaaaaaa eeeeeeee vvvvvvvoooooodaaaaataaaaa i majka mi ja razladuva odam pak i vikam lllllllaaaaaaaaadnaaaaa e vvvoooooodaaaataaa! Na kraj jadam kotek i vleguvam vo kadata, posle ne sakam da izlezam a vodata e mraz ladna i pak dobivam kotek sega za da izlezam od taa kada.
Majka mi mi ima receno deka najmnogu se plasela koga ke doslo red mene da me banja:toe:
 
E

`EsCaPe`

Гостин
У глобала мирна сум била ко помала , и не ме удриле никогаш моите..само еднаш се сеќавам..имав околу 4-5 години и нешто напраив беља т.е на мајка ми и искинав лист од едно цвеќе ( леле женава е луда по тие нејзини цвеќиња :)) и ме бркаше околу маса , со дрвена лажица за да ме удри..ама се умори по 10 мин. и се откажа.. :pos:
 
V

Viktoranius

Гостин
На мене ме има татко ми многу добро исшамарено кога имав 10 години. Игравме со другарите глупи игри во маало, и јас се искачив врз една кола, и почнав одозгора да скокам како луд.
Ем татко ми си плати штетата, ем јас си го изедов.:vozbud:
 

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
последниот ќутек што си го изедов беше ради пирсот на јазик ( кој сеуште го носам ) :toe:... Никогаш ми немал кренато рака вака посебно да памтам ... амаа овој патт.. два пати си го јадев за пирсот од татко ми :) седеа со мајка ми нешто на компјутер.. и гледаа и опс една слика од мене со јазикот надвот ..ми се стемни коа ги видов дека гледаат.. татко ми не виде ништо ама мајка ми одма се сврте накај мене и ми вика отвори уста и ја се смеам онака кисело и викам неможе... и пак ми повторува отвори уста..... и ја заштооо??? - така.. отвори одма уста.. и тука и татко ми.. и ја полека полека отворив уста и само пто го видоаааааа аууу се ежам коа кажувам ... коа ми ја залепи една .. ме седна.. и ја таква се фаќам за глава и уште една ми ја врза и ја паѓање доле и главата од креветот ја звекнав :nesum: и се држам за глава и пак ми ја врза едно два пати.. ццц.. каков ќотек ејј.. и после месец дена ( сеа беше пред неколку дена ) бевме у лифт и ми вика еј отвори уста и ја се погоди пак со пирсот у уста.. и коа го виде ми ај залепи една ама немаше време за уште една пошто лифтот стигна и киднав низ врата...... овие две шамарања ќе ги памтам секогаш... сеа коа раскажувам и коа се потсеќам аууу каква нервоза ми се ствара.. али тоа е тоа :) си заслужив...трет пат ако ме фатат ќе видам што ќе добијам :) или они ќе се откажат или ја... шамарот боли еден саат а пирсот 5 дена :) :)
 
Член од
20 декември 2005
Мислења
179
Поени од реакции
1
Se kriev i ne mozea da me najdat vo 90%od slucaevite bev doma a drugite 10% na ulica(a imav samo 3,4godini )e togas koga ke me najdea jadev kotek i drugiot den pak od novo:icon_lol: :kesa:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
ме има мавано татко ми како копук неколку пати, ама тоа не ме болеше многу за разлика од мајками кога ќе настапеше на сцена со лутиот пинџур, за секоја пцовка ми буташе во усте пинџур љут ама ЉУТ
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.123
Поени од реакции
830
Најискрено ви тврдам дека никогаш немам јадено ниту шлаканица ниту ништо повеќе од моите. Бев едно плашливо, смотано и наивно дете и не ме удираа моите туку други деца од училиштето :) Ама обично ми викаа кога ќе се скарав со сестра ми :)
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Нај Нај последен пат беше у скоро време кога се карав со брат ми за компјутерот и мене инает ме фати и ко кажаф не станувам и точка.. пошо брат ми од мене 8 г поголем ме трпесе ме трпеше и на крај ко ми залепи едни такви слатки шамарчиња... со солзи на очите станав и одам да се жалам кај мама одма,.. ама мама ни малку не ми обрна внимание пошо знаеше дека јас сум кривата дека јас водев инает.. после цело време му досадував на бато у собата и на крај мораше да ме извлече надвор и да се заклучи :) хахах..Си влегов у мојата соба и почнав да плачам и бато ко слушна жал му стана и дојде почна да ме гушка и да ми вика '' епа бате друг пат не биди толку инатлива '' хуху.. веднаш по тоа ја пак седнав на компјутер и не станав цела вечер... брат ми се нервираше ама знаеше дека ако ме натера да станам пак ке водам инает :) :)... добри шамарчиња беа у секој случај...

а ко сум била мала 2-3 оделение... абе секоја вечер од голем инат шо сум...сум јадела котек..сум била права машкуданка.. кај сите машки од мааало таму и ја.. они фудбал и ја фудбал .. и пошо не сум сакала да се приберувам дома мама плачејки ме внесувала дома :) :)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Сум пиел шамарчуги,а и ден денес знам да попијам некоја ако ги напиздам ептен....
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Ме плескаше мајка ми, онака воспитно, а од татко ми имам испиено добри ластици по глава, ваљда сакаше да ме челичи, пошто место син, ме доби мене?!а, јак ќотек немам јадено, само со сестра ми се кршевме смртнички, со брцања у око, мавање по чело итн..
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Ај, ај, ај, за малку ќе загинев пред две недели. Го викнаа тате во школо за да му расправаат за моите неоправдани часови (23, голема работа) шо сум бегал. Тој лут, дека можел да пешачи од селото до градот секој ден без да закасне, а па да бега не ни помислувал, а ја живеам на 7-8 минути од школото и каснам и бегам. И, пошто добро си го знам, на големиот одмор си се прикрив на безбедно растојание од школото, и гледав кон портата да го видам. Кога излезе, лут, врте се лево-десно да ме виде! Ако ме видеше, гарант ќе ме промлатеше пред цел свет таму, ебати бруките што ќе беа тоа... Ипак, поминав само со викање, и секој ден со советувања...
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
Мене ме имаат удрено еден јак ќотек кога бев 3 оделение, се степав со едно дете и му ги искршив наочарите. Тоа беше прв и последен пат да ме тепаат, зашто кога ке почнеа да викаат(пред да ме тепаат) ке заплачев и ме праќаа во соба нетепан.
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.828
Поени од реакции
10.997
Pa imam jadeno kjotek kako pomal. Mozebi ne precesto ama eden kjotek od tatko mi vredeshe kolku 10 obicni :) Po nekoj shamar pagjal i od majka mi ama od tatko mi bajagi pocesto. Kjotek najveke sto go pamtam e sledniot.
Edna vecer na leto beshe tatko mi rece da bidam doma do 23:00. Stigna 0:30 ja uste ne bev vraten. Trgnal da me bara i me najde na edna krusha vo eden dvor. Se simnav dzepovive polni so krushi. Kaj em ne mu dojdov navreme em me najde kako kradam krushi :) Pa na kloci do doma, shamari neznam kolku padnaa nemoguce beshe da se izbrojat. Ali ne me bolea shamarite i klocite tuku toa sto pred site drugari me shamarashe :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom