Fabullous_178
Поени од реакции
188

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Сум приметил пеер дека секоја година во истиов период ти пишувам..
  Doesn't let up. :/
  С
  Никад не престанав да се прашувам зошто ти пишуваат на профил.
  Fuck dude ... другарка ми многу те сакаше, мислеше дека си кул.
  Грогбед пеер.
  Нема кој да го пацифизира Шеко. Ќе го покорува Велес. И агенти од Истамбул носи.
  Профил моночет е лигава работа. Као курви за внимание шо сркаат на патетика и користат на туѓ фаталитет.
  Мразам да пишуам на профил. Ама Шеко ќе го освојува Велес. Pull some strings. :)
  183 коментира, баш сега ги читав... и стварно ми недостигаш човече... Знам дека знаеш ама морав некако да ти кажам...позз
  Kaжи зошто секојпат кога ќе се уклучам на форумот, доаѓам на твојот профил? Ме влече потреба да го истражам одново и одново по милионити пат, да проверам да не има нешто што сум го пропуштила, некој знак, некоја скриена порака, некој поздрав, нешто повеќе, нешто ново........те молам знај колку многу ми недостигаш! Се плашам дека полека ќе заборавам се што сме поминале заедно, и после веќе ќе нема кој да ги оживее моментите.......не дозволувај да ми се случи тоа, да не можам да се сетам на се што ми подари!
  секогаш кога ке сретнам некој твој пост,ти влегувам во профил,да не случајно си онлајн...и сето ова да е неточно:cry::cry:
  S
  R.I.P бро...се надевам дека во тој свет ти е подобро...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom