vlatkolik
Поени од реакции
28

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • P
  Да знаев дека работата е за пиво немаше никогаш да ти помогнам.
  Дај нешто пожестоко :icon_lol:
  Е па за форумов прашувам, затоа што само за тука знам дека се изгуби, мамата. Но добро, се надевам дека нешто многууу поубаво ти се случува, што ете те одзема од нас.:vozbud:
  Иначе фала на прашање, јас арна и убава како и секогаш.:pipi::smir:
  Владимире, кај се изгуби бе чоек :) Ајде, почнува зимска сезона, Сковин потпишаа договор со Радио Кајгана, Росана секој ден крка матена жолчка за гласот да го испегла до максимум... Спремај се :)
  хехе да веќ почнасмо сас истражување куде би ти могаја да бидеш, од нас неможеш да побегнеш :pos::pos: значи у август да ти јавимо ок:helou:
  Каква туѓина, црни Влатко, дефинитивно не гу напуштам Македонију. :pos:
  Него добро што се појави, веќ почнасмо озбиљно да размислуемо од куде да почнемо сс тражење :icon_lol:
  Ја изгубен...не ширете дезинформации...ве надгледувам од време на време не се секирајте :icon_lol:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom