ManowaR
Поени од реакции
3.265

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Џ
  Најлесно е откажувањето ако си ги имаш нонстоп со тебе цигарите, многу помалку кризи фаќаат.. Дoбар метод :D
  Ме напуни со пријави :Д Перманентно е баниран ама изглеа не си видел :)))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: ManowaR
  ManowaR
  ManowaR
  Не спомињам имиња, види во темата со кого се цитирам. :) Ја и думам едно, она ми врте нешто овоа - оноа и се напнав малце да ти кажам чесно :)
  Peja989
  Peja989
  Претпоставував, уште пред да отворам :Д
  ManowaR
  ManowaR
  Абе, знаеш си ги ти... :)
  Види ја темата Омилен пост од сунѓерот боб, еден имаше пишано дека сунѓерот е вештачка интелигенција програмирана од редакцијата и некад кога ќе се избагира постира глупости :D
  ManowaR
  ManowaR
  Ооооо, шо било работата, ја сум малку дудук со тие техничките термини :)
  Иначе, Сунгерот ако е вештачка интелигенција, ондак е рамна на дигитронче. И тоа од оние основните, нема таму синус косинус дрндрн
  Ilumious
  Ilumious
  хахаха ако е трол секоја чест на трпеливста, сто пати сум рекла :D
  Давор го бришам и трпам многу повеќе пати него што ти си бил во тоалет во годинава. Секако, под претпоставка дека имаш редовна столица. :))))))))))
  4 месеци е токму казна, верувај, кој не се разбира со збор - се разбира со казна и строгост. Ако и тоа не бива, перманент.
  Послушај совет од модератор кој видел се’ во тригодишна кариера. :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom