Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Наредна слика во албумот...

 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.494
А гама кој е всушност?
 
Член од
21 август 2011
Мислења
5.064
Поени од реакции
5.665
Не си го читал ти Владе, Владе веќе има жена, чак што више жена му не смее да му писне, ни ги раскажуваше на друга тема неговите методи за покорување на женскиот род и доведување во состојба на целосна субмисивност.

Ја едно време се чудев како уопште си нашол жена, ама коа го прочитав ова, многу работи ми се разјаснија.
Maчорке зш се праиш на тошо и не одговориш на прашањето што ти беше поставено во темата на какви очи најчесто паѓате
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Луѓе, сите оние коишто сакаат да примаат љубовни совети од Стеф, има нова тема специјално за тоа тука, кајшто се преместени и некои од неговите совети и репликите на нив.

Благодарам и продолжете со дискусијата.
 

lrony

lrony
Член од
21 ноември 2011
Мислења
10
Поени од реакции
1
Сексонт е најдобар кога е со партнерот со кој делите Љубов и со кој планирате да ја пренесете на вашето не родено дете..
--- надополнето: Nov 22, 2011 5:41 PM ---
Психолог ви го тврди ова „„„„„„„„„„„„
 
Член од
1 октомври 2011
Мислења
133
Поени од реакции
67
По јузерот мислам дека си 88 ако сум грешка поправи ме, кое време сме да прашувате вакви работи бе ејјј, па викни ја на кафе овоа оноа, ќе и се пушташ ти а не да чекаш она прва, кис-мис тај филм, па ако те одбие ај у пм има и други.
Свашта има на овој свет, ај успат кажите ми дали на прв состанок да ја бакнам во образ или во уста(со јазик или без) и после колку време во врската да имаме секс. :pos:
Мислам дека на прв состанок ти е боље да ја бакнеш во образ.. Оти ако ја залапаш ќе мисли дека избрзуваш и не и даваш доволно простор за да те запознае подобро...
А иначе човеку ми се тресат нозеве само што ќе ја видам. Кога и да ја видам ми се насмевнува, ова она знаеш...
Така да морам да превземам нешто бидејќи по цел ден мислам на неа, мисливе ми се кај неа цело време, неможам да си ги приберам мисливе... Веќе не сум истиот што бев од кога се заљубив во неа...
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Мислам дека на прв состанок ти е боље да ја бакнеш во образ.. Оти ако ја залапаш ќе мисли дека избрзуваш и не и даваш доволно простор за да те запознае подобро...
А иначе човеку ми се тресат нозеве само што ќе ја видам. Кога и да ја видам ми се насмевнува, ова она знаеш...
Така да морам да превземам нешто бидејќи по цел ден мислам на неа, мисливе ми се кај неа цело време, неможам да си ги приберам мисливе... Веќе не сум истиот што бев од кога се заљубив во неа...
Аман уште ли чекаш ти, една недела помина јас да беше до сега и секс ќе имаше со неа. :D
Бегај бе во образ :D може во уста али без јазик. :pos:
 
Член од
11 ноември 2011
Мислења
202
Поени од реакции
235
Избриши му ја и готово ;)
Ах ..Привеше е окупиран со кантер и некој си такви форуми у врска со тоа,или јас не го сфаќам или он стварно претерува.
Патем ,што ако ја избришам,можи пак да ја инсталира.Нема некој начин за forever delete и чао пријатно :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom