Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.142
Поени од реакции
21.780
а што е толку страшно ако добиете корпа. и таа е за луѓе.
голема работа да не ви се срони бисерот. ехе уште колку корпи ке папате во животот. ке си се водите од поговорката дека кое јагне не блека нема да цица. ке му се пуштиш на една на друга на трета, успат ке поднаучиш нешто од корпите, ке набиете искуство, ке видиш колку ти е снагата. порано или покасно ке налетате на некоја која сака да биде со вас, сега можи пијана, можи разочарана или едноставно ке ја шармирате, ама што е тоа битно. битно е да ја фатите. бидете малку опортунисти, спонтани пичкаму матер не само на сигурно. од кај знајте кај ви е среќата, можи едвај чека да и се пуштите, изгорена е по вас. дури не си пробаш нема да знаеш, а и на сигурно како на тацна што би рекле брзо ке ви се здосади . ке немате чуство дека сте ја освоиле, уловиле. не е тоа тоа.
 
П

Пепси_

Гостин
а што е толку страшно ако добиете корпа. и таа е за луѓе.
голема работа да не ви се срони бисерот. ехе уште колку корпи ке папате во животот. ке си се водите од поговорката дека кое јагне не блека нема да цица. ке му се пуштиш на една на друга на трета, успат ке поднаучиш нешто од корпите, ке набиете искуство, ке видиш колку ти е снагата. порано или покасно ке налетате на некоја која сака да биде со вас, сега можи пијана, можи разочарана или едноставно ке ја шармирате, ама што е тоа битно. битно е да ја фатите. бидете малку опортунисти, спонтани пичкаму матер не само на сигурно. од кај знајте кај ви е среќата, можи едвај чека да и се пуштите, изгорена е по вас. дури не си пробаш нема да знаеш, а и на сигурно како на тацна што би рекле брзо ке ви се здосади . ке немате чуство дека сте ја освоиле, уловиле. не е тоа тоа.
У питање е честа и егото....3-4 пати по ред и ќе клапнеш едноставно ќе се разочараш,па ќе речат овој не е способен,пошто многу факери има у неделата по 2 менуваат.
 
D

devojcence

Гостин
pepsi ne se slagam so tebe i so uste nekolku maski na forumot. znaci najbitno e da znaes sto sakas i na koja se pustas. prvo vnimanie od sebe iza sebe i veruvanje od sebe i za sebe. i ne e bitno sto ke recat drugite za tebe nego sto si mislis ti za sebe.
a i ps: pustaj se na nekoja sto ja sakas i idi so nekoja sto ja sakas i ona tebe. i taka :)
a za toa sto menjaat drugite i po 2-3 vo nedela menjaat tapa zenski da im bile saglam nemale da gi smenat i obratno oni da bile saglam ke imale edna ama vredna. znaci idi na kvalitet ne na kvantitet. i so tek na vredem ke ti se pogodi edna ama vredna :)
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.142
Поени од реакции
21.780
У питање е честа и егото....3-4 пати по ред и ќе клапнеш едноставно ќе се разочараш,па ќе речат овој не е способен,пошто многу факери има у неделата по 2 менуваат.
некој едноставно имаат звезда тоа е. и сега друго е да им се пушташ на чупиња кои се нискоморални или ајде да речеме лесни, или се лепат на пари и коли и мотори, а ти ги имаш сите во гаража. правиме муабет за некој просек ни ваму ни таму. а и да ги папаш три четири не е болка за умирање. во просек можеш и 10 да папаш. не ти е денот или месецот. сума сумарум и корпата е за луѓе, не можеш на сите да им бидеш шармантен.
 
П

Пепси_

Гостин
pepsi ne se slagam so tebe i so uste nekolku maski na forumot. znaci najbitno e da znaes sto sakas i na koja se pustas. prvo vnimanie od sebe iza sebe i veruvanje od sebe i za sebe. i ne e bitno sto ke recat drugite za tebe nego sto si mislis ti za sebe.
a i ps: pustaj se na nekoja sto ja sakas i idi so nekoja sto ja sakas i ona tebe. i taka :)
a za toa sto menjaat drugite i po 2-3 vo nedela menjaat tapa zenski da im bile saglam nemale da gi smenat i obratno oni da bile saglam ke imale edna ama vredna. znaci idi na kvalitet ne na kvantitet. i so tek na vredem ke ti se pogodi edna ama vredna :)
Абе океј јас пребирлив сум многу може и тука ми е проблемот,ама од кај да знам бре јас коа мене ме сака,коа не,и дали и сум убав или не. Истото како и другите шо пишеа по горе се вцрвенувам чат пат кога правам муабет со женски не е битно дали е пријателка или рандом цура,едноставно се губам у просторот.
 
K

Khabs Staadnau

Гостин
Аман ти со тој Skyrim! Пред мене се игра и само ѕиркам под око што се случува за да знам кога јас ќе седнам да ја играм! :)

Еј еве љубовен проблем! Дечко ми е гејмер, што да правам не ми обраќа доволно внимание! :D
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Би сакал да ги замолам учесниците во дискусијата да бидат малку повнимателни... не сакам да изигрувам модератор - има кој да го врши тоа, но во последниве неколку постови се случува нешто што може да предизвика доста непријатности.
Во врска со конкретнава тема, сметам дека не е коректно да тролате со слики од игрици, анинсталирање, итн. Има соодветна тема за тоа. Фала.
 
K

Khabs Staadnau

Гостин
Се извинувам, само сакав да изразам мислење во врска со сликите. Знаете, џиновите се силни суштества, набилдани и не е никаква навреда споредбата со џин.
Еве јас исто така постирав мои слики на времето, во најубави мажи но мислам дека ги избришаа.
Ноуп, еве една.
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
N

Nessa Alcarin

Гостин
Би сакал да ги замолам учесниците во дискусијата да бидат малку повнимателни... не сакам да изигрувам модератор - има кој да го врши тоа, но во последниве неколку постови се случува нешто што може да предизвика доста непријатности.
Во врска со конкретнава тема, сметам дека не е коректно да тролате со слики од игрици, анинсталирање, итн. Има соодветна тема за тоа. Фала.
Аууу Петар стана озбилен! ДОБРО! ќе си ги избришам јас моите постови!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom