Кајгана форум

Erich Zann
Erich Zann
Да те послушам а :D? Ајде че те послушам. Имаше прејаки епизоди онака кои салам ми легнаа, ама а видам се појават Далек одма ми се стемнува у пм :D Ич не ги можам.
wot
wot
da, ima epizodi od koi ti ide da go formatiras pcto, ali ima nekoi koi nema da te mrdnat od mesto - e za niv I te kako vredi, oti na kraj niv gi pamtis, a pojaka avantura serija od who nema. :3
Corvus
Corvus
50godishnata grmi!
Erich Zann
Erich Zann
До 5-та сум јас, втора епизода.......
wot
wot
auf, epizoda za pamtenje bese taa, 2-3 pati ja izgledav
Corvus
Corvus
Awww si pochnal so Smith.
Smith e mnogu dobar.
50godishnata e najdobroto neshto ever, mi gi ima dvajcata fav doktori u edna ep..
What more can a girl ask for... <3
Erich Zann
Erich Zann
Eве наредната е со Черчил и пак Далек да се мочам во нив. А ги видам на крај во најава, ми се одмилува :D Сите други епизоди ми се поинтересни, ама ова со роботиве ме отепува ептен.
Corvus
Corvus
Haha, jas sajbermenite mnogu ne gi sakam
Weeping Angels mi se favoriti
Erich Zann
Erich Zann
Исто да и Сајбермените тапа.........Засега ми е одличен Смит во двеве епизоди, баш онака интересни плус и визуелно некако се далеку поквалитетни од претходно (плус плус немаше роботи шо е најбитно :D)
Corvus
Corvus
Od zhenskive koja ti e fav za sea?
Erich Zann
Erich Zann
Oваа со Смит што е сега црвенкастава е добра. Исто и црнињата. Можеби првата во глобала на мнозинството ќе им е нај нај, ама не сакам лично јас плави :D
wot
wot
ne be, ja ne ja sakam rose ic, crnkinjata ja zaboraiv epten nebitna, donna e facata I amy :3
Corvus
Corvus
I mene mi e Amy the best, crnata me nervirashe malku, walking patetika e, samo cmizdreshe sho ne ja sakal ovoj :D
На врв Bottom