Кајгана форум

AceMaus
AceMaus
па у просветно дело работи тој еден дечко што го знам, од таму се разнесуваат по школи книги дневници сведителства и такви ствари
Bojan96
Bojan96
а можеш да го прашаш дали се продаваат тие дневници и колку е еден? и пиши ми ок?
AceMaus
AceMaus
ајде ке прашам, како што , ќе ти пишам
Bojan96
Bojan96
ок фала чекам :)
AceMaus
AceMaus
го неам у френдс на фб, т.е нема нифејзбук, на жена му и пишав, чекам да ми вратат
Bojan96
Bojan96
ахам епа ај кога ке пишат одма пиши ми тука благодарам многу :)))
AceMaus
AceMaus
imalo samo direktorski dnevnici, za plan za rabota, no takvi profesorski za odelenija/klasovi vo sredno nema...tia na pocetok na godina MON im gi noselo, i od tuka gi raspredeluvale po skoli po naredba
Bojan96
Bojan96
аха значи нема да можам да најдам.. :/
На врв Bottom