AceMaus
Поени од реакции
184

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здраво, ке може да ми пишеш број од Сребра од Драчево? фала од напред
    S
    Ми кажаа дека имаш срцев монитор колку пари е и каде може да се набави?
    AceMaus
    AceMaus
    имаш во Conrad продавницата се наоѓа над чичко стоилко во гтц ако се качиш по кружните скалички, на спрат, продавница за електроника и остали ствари од таков тип

    http://www.conrad.mk/artikel.php?ks=860195

    еве го поточно овој модел го имам јас, сосема пристојно си ја врши работата, за парите си е таман, ако сакаш има и други на располагање таму, во зависност од цената и услугите се подобри...
    S
    Stef Bachatero
    Blagodaram
    можеш да ми кажеш каде се наога магацинот за дневници?
    Bojan96
    Bojan96
    а може на пример да ми продаде еден?
    AceMaus
    AceMaus
    неможе , нема ти викам им ги носат од министерство и после они само ги распределуваат по школи, во точено одреден број ги имаат вајда незнам
    Bojan96
    Bojan96
    аха 0к фала многу
    можеш да ми кажеш како би ми помогнал да најдам улилишен дневник? :)
    AceMaus
    AceMaus
    знам од каде се распределуваат дневниците по сите школи, магацинот знам шо како кај
    Bojan96
    Bojan96
    е каде е магацинот?!
    Друже ако се организирате нешто од скопје да се оди или било кој град за ASOT пиште 1+ :)
    AceMaus
    AceMaus
    vazi vazi iam u predvid :)
    Koga trenirav pocnav kako golman prvite meseci,ali posle toa pocnav da igram.Igrav na piker,ali ne izrasnav mnogu.Prestanav na 14 da rastam.Iam igrano i centar ali najmnogu imam igrano levo krilo.Doduse imam igrano i kako desnjak desno krilo(tamu najdobrite utakmici gi imam izigrano :)))).
    AceMaus
    AceMaus
    imas edna tema kajgandzii rakometari, ako si zainteresiran prijavise za koga ke igrame edna revijalna da te vikneme :)
    TheTrooper
    TheTrooper
    Znam za temata si imam i prijaveno :)
    Inace za Georgievski iam slusnato od drugar od Dracevo pa se iam neso rasprasuvano,gledano statistiki za nego itd...Go gledav ednas i vo zivo da go vidam so igrac e.
    Inace ti vikam,vo Prolet samo 3-4 treninga imav otideno bataliv ne mi se idese poveke.Me vikna togas eden drugar tamu so trenirase da dojdam,ali ne mi se idese mnogu.
    AceMaus
    AceMaus
    океј
    92 godiste sum.....trenirav 2 godini u Metalurg od 13 do 15.Posle toa samo igrav samo za sredno ekipata.Imav posle toa i nekolku treninzi u prolet pred 2 godini ali bataliv togas toa.Nemav vreme i volja da se zamaram.Neso predobar ne sum,ali znam da nesto da izigram.
    AceMaus
    AceMaus
    cim si igral u prolet sigurno te znam, ja igrav za prolet pred 2-3 godini mladinci, krilo i centar ponekad...me zacudi deka go znaes darko gorgievski, zatoa pomisliv deka mozebi se znaeme, ili dracevo nesto povrzanost da ne imas?
    Брат појма неам колку пари се, бев еднаш да купам нешто и видов дека има не сум прашал да заџаме да те лажам..
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom