Таруно
Поени од реакции
2.506

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • right baybe...
  a ugly face behind avatar, fuck the reality
  Таруно
  Таруно
  Појма неам што сакаш да кажеш... ај малце посконцентрирано. ;)
  BloodyJesus
  BloodyJesus
  во врска со одговорот на твоето пп
  Таруно
  Таруно
  Аааа... е добро де... ама појако ќе беше да беше тој шо реков јас. ;)
  S
  abe prijatele epten se zamaras so ovie Patriotive pusti gi da si pravat film :)))
  Таруно
  Таруно
  Не бе па ти какво замарање, ја уживам во комуникација... ама поддржана со аргументи. ;)
  S
  Shellshock nam67
  toa ti e komunikacija kako da pravis so stoici ne mrdaat od mesto
  ООО Таруно, не е Балет на Урко, јас мислев Лупус дека е, ама не бил на Урко на Мики бил....
  Папучар као беше вчера у Jukebox, намлативте ли пари :D
  Таруно
  Таруно
  Хахаха.. незнам, али ако се укаже можност што да не. Баш сакам да видам дали во живо ќе ме насмее. :)
  Lyon Bold Italic
  Lyon Bold Italic
  Abe vie stvarno mnogu pari namlativte, i kazi im na kajgangiive a ne samo na crnobelo.com da pobrzaat so rezervaciite, mestata se ograniceni no humorot ne e :D
  Таруно
  Таруно
  Ќути брат сеа почнав акции да купувам од пари што се убивме од земање... не знам веќе што да правам со нив. ;)
  Пер, ај дој на собиранче некое некад...
  Ф
  Со кој памет ја однел во тоалетот !? Тоалет и кујна се простории каде царуваат жените, не е ни чудо што го обрал бостанот.

  ќе одам во пеколот ама се смеам како ненормален
  Таруно
  Таруно
  Дуд и мене ми беше смешно, али ако не и е некој љубавник еве на. Целата ситуација е сомнителна бајаги. Ја однел во тоалет да ја силува, жити мајка. Он ако ја бутнал пред врата одма таму ќе ја силувал, а не да ја носи во тоалет.
  De be komsi, magacinot ti e na 20-30 metra posle gigoto. Pred benziskata odma. Ubao magacin4e stvarno odnadvor go sredile, ni na kraj pamet da mu tekne na nekoj so ima vnatre :D
  I posle nekoj ke kaze nie kromidari sme bile, ajde molimte.... xD
  Таруно
  Таруно
  Ахаха... еееј не сум го приметил... а имам поминато 200 пати од таму. Абе тоа кромидари е оптичка варка, за да не знаат со што всушност се бавиме. ;)
  Брат, сегде има муфла фаци. :)
  Сегде. Кај и да идеш, бар еден муфлар ќе се најде.
  Така се дешаа и на собиранки.
  Ако се напнам сеа да не идам ради нив, асоцијалка ќе станам до даска.
  Затоа улетуј им со се врата, ич да не се мислиш!
  Ќе си се дружиш со тие шо ти пријаат и крај :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Borg_Drone
  Таруно
  Таруно
  Хахаха... абе се зезав.. тоа го напишав оти сакав да дознаам нешто.
  Дугачка приказна... нема везе. ;)
  B
  Мала зафрканција, ништо лошо не мислам. Да не се навредиш, ако те навредува ќе бришам одма..... Поздрав. :)
  Таруно
  Таруно
  Нема гајле бе, прифаќам заебанција на моја сметка, башка сам се наместив. ;)
  B
  Borg_Drone
  Добро ова вака прашувам зошто тоа е на еден начин мој заштитен појас од несакани „фаци-мртваци“ во нашево општество кои што се честа појава.Луѓе кои на заебанции возвраќаат со кршење ѕидарско (скопско) со заби и се закануваат со зборовите:„ма кого ти јебеш“ и нешто во стилот „......
  B
  Borg_Drone
  ......сега ќе ги собираш забите со метла“ итн.Сепак сме луѓе, за тоа и служи форумот за зафрканции и дружење а мене ме радува ова што го пиша.Поздрав...
  H
  Мераба ефенди, како е ? :D
  H
  Hip.Hop_MKD
  Ајде бе не зезај, иди во бавча копај ќе се загрееш... хехе
  Таруно
  Таруно
  Хаха.. море на работа сум, бавчата ми е ископана одавна. Него ти шо дремеш, фати исчисти прашина по дома :P
  H
  Hip.Hop_MKD
  Чекај рано е... :D
  Да не идеме офтопик, од катна гаража само К ќе има, деловен простор ќе исперат пари и ќе се паркираат по улиците :)
  Таруно
  Таруно
  Абе ја нонстоп сум кај универзална има една зграда ама нешто како канцеларии делува, сеа не ми текнува за што беше, ваљда не мислиш дека е таа катна гаража ?
  ...... ќе превземеле некакви додатни мерки.

  Нема да одат на стадион, ќе одат само на дербиња... oh wait :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom