AceMaus
Поени од реакции
184

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ја знам за уште еден само Драчево Сити.. не ги знам другите. А кај си во Драчево ?
  P
  :pos: тоа беше еден добар кавгаџиски ден коа станав црвен ја xD
  Абе супер си предава човекот, ама за оценување е малце незгоден. Минатиот семестар Мрежи слушавме едно 400-500 души (кај Соња) од кои пола лани паднале на усно кај Тентов. :)
  И јас тоа забележав дека повеќето се наши професори на списокот, почнувајќи од деканот - Димитар Трајанов. :)
  Малку важно кој факултет ќе ја издаде дипломата, смеровите се засега исти, па може и така - ништо не менува.
  Е сеа ако се погоди пола од предметите да ти ги предава Тентов (во случај да откажат повеќето професори кои ќе предаваат на ФИНКИ), нормално дека би избрал да се префрлиш на ФИНКИ. :)
  Јас бев во понеделникот овој баш. И немаше кај да седнам и се изнервирав и си идам кај мене на факс. Прекукур веќе.
  Нц. На Правен кај што студирам. Идев во таа али маме да им ебам на спијачките книги. Нема место од нив. Става книга од сабајле и до вечер му седи а нив ги нема.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom