Premier League - Season 2018/2019

Шампион за 2018/2019 во ЕПЛ?


  • Вкупно гласачи
    264
Статус
Затворена за нови мислења.

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Loka negde nekoe falc vino i si place na crnata sudbina :D

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.144
Поени од реакции
35.169
Сфаќам и ремет и се ама Игуаин сигурно е последен кој треба да го јаде. Од тоа што видов барем имаше еден многу јак шут од нигде некаде, добро му одбрани голманот.
Го ценам Сари како тренер ама ова е преголема бламажа, иако составот не му ништо особено. Ќе го бараат Конте назад, кој очигледно е дека со овој состав го достави максимумот.
Не дека го потценувам Сари, ама со Конте првата сезона стварно беа огин. Човекот ги држеше изгледа ептен војнички. Барем мене така ми изгледаше.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.911
Поени од реакции
10.541
Не дека го потценувам Сари, ама со Конте првата сезона стварно беа огин. Човекот ги држеше изгледа ептен војнички. Барем мене така ми изгледаше.
и послем ја утна што се закачи со Коста па немаше кој гол да даде па следно се спука со Луиз и следуваше распад


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.553
Поени од реакции
52.343
Не знам што се пишувало вчера, не ме ни интересира. Мене не ме погодија шесте гола, повеќе ме погодија тие против Борнмут. Ама ме погоди изјавата на Карагер, дека Челзи станува Арсенал :sick::sramezliv:
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Не знам што се пишувало вчера, не ме ни интересира. Мене не ме погодија шесте гола, повеќе ме погодија тие против Борнмут. Ама ме погоди изјавата на Карагер, дека Челзи станува Арсенал :sick::sramezliv:
Увек прв пат боли затоа те погодил само Бормут, од сега натака навика ќе ви биде само.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Не знам што се пишувало вчера, не ме ни интересира. Мене не ме погодија шесте гола, повеќе ме погодија тие против Борнмут. Ама ме погоди изјавата на Карагер, дека Челзи станува Арсенал :sick::sramezliv:
:masa:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom