Кладилница (Генерална дискусија)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.950
Поени од реакции
9.581
Браво за Беласица и Силекс и двете си влегоа (y)

@Riddler има некаде во македонска кладилница ова МХЛ Русија?
имат во моцарт сигурно може и евротип не сум проверил таму тие имаат поѓирока понуда
Сибир - Авангард 2 1.7 (коеф падна шо беше очекувано Сибир се дебакл прав сменаа и тренер џаабе пак ги нанижаа 3 порази сеа со Авангард незнам ке им треба срека Авангард со новиов тренер играат екстра)
Динамо - СКА 2 1,6 (Динамо очаен имаа срека со Витјаз дадоа за 4-5 мин три гола заспа голманот од она шо сум глеал лошо играат
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
имат во моцарт сигурно може и евротип не сум проверил таму тие имаат поѓирока понуда
Сибир - Авангард 2 1.7 (коеф падна шо беше очекувано Сибир се дебакл прав сменаа и тренер џаабе пак ги нанижаа 3 порази сеа со Авангард незнам ке им треба срека Авангард со новиов тренер играат екстра)
Динамо - СКА 2 1,6 (Динамо очаен имаа срека со Витјаз дадоа за 4-5 мин три гола заспа голманот од она шо сум глеал лошо играат
Mladive kunlun
?
 
Член од
1 април 2009
Мислења
663
Поени од реакции
576

Attachments

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.950
Поени од реакции
9.581
имат во моцарт сигурно може и евротип не сум проверил таму тие имаат поѓирока понуда
Сибир - Авангард 2 1.7 (коеф падна шо беше очекувано Сибир се дебакл прав сменаа и тренер џаабе пак ги нанижаа 3 порази сеа со Авангард незнам ке им треба срека Авангард со новиов тренер играат екстра)
Динамо - СКА 2 1,6 (Динамо очаен имаа срека со Витјаз дадоа за 4-5 мин три гола заспа голманот од она шо сум глеал лошо играат


СОчи - Трактор 4.5+ 2.00 во која форма им се голманиве на двава коеф е локум али не е за појако
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.877
Поени од реакции
4.394
@Stefan-kobe шо бидна со украинскава страна за стримови,линков на Вип не го отвара веќе.Мајка беше за кошарки,тениси,остали спортови а и фудбали :D Башка шо не каснеше стримот ич за разлика од другиве.Никако да ја најдам новата страна ако постои...
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Шаповалов може слободно да цркне... Сервираше за победа, и клизан му зима брејк, па после уште еден за да му израмни 1-1 у сетови и на крај 1-2 му напраи...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
39.158
Поени од реакции
112.895
@Stefan-kobe шо бидна со украинскава страна за стримови,линков на Вип не го отвара веќе.Мајка беше за кошарки,тениси,остали спортови а и фудбали :D Башка шо не каснеше стримот ич за разлика од другиве.Никако да ја најдам новата страна ако постои...
Умре од смрт таа страна.
Еве ти нова, исти курац ко таа само различно паковање. :D
http://sportstream365.com/
 

Kajgana Shop

На врв Bottom