Кладилница (Генерална дискусија)

T

Terroir

Гостин
Што значи пп2 во комбиниран тип на моцарт, пример типот шнс кт2 или пп2

прво полувреме 2ка или прво полувреме 2 гола ?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Имат некој шо пратит одбојкава ова СП конкретно како се глеат кој е прв во група во случај на ист број бодој конкретно ми требит Канада ја чекам за солидна сума а глеам дека имат ситуација кај шо можат 3 екипи да имаат ист број на бодој

09ч Тајфун - Кунлун Јуниор -7,5 1.86
мислам дека се многу и хендикепот и маргинава мада кинезиве се очај сепак тајфун не се некој тим квалитетен помал влог на овие за другиве ак иам време утре ама и лоши парој се
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Ми се преврќа стомакот кога ќе се кладам на топ5 лиги ама утре морам да ја пробам ПСЖ ДНБ 2 нема шанса да е Ливерпул толкав фаворит.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Наполи утре треба да е 2 неможе звезда да игра фудбал против екипи што имаат брзи играчи .. осеќам дека ќе има црвен кај звезда дали родич или некој од стоперите..
за утре ме чуди што расте коефициентот на јунтајтед колку сака нека е и таму треба да е 2ка барем според фудбалот што го прикажува јунтајтед во премиер лигата. воедно и да му изнаебам сто мајки на круно симон дебилот што ја испушти топката од раце во последниот напад.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Имат некој шо пратит одбојкава ова СП конкретно како се глеат кој е прв во група во случај на ист број бодој конкретно ми требит Канада ја чекам за солидна сума а глеам дека имат ситуација кај шо можат 3 екипи да имаат ист број на бодој

09ч Тајфун - Кунлун Јуниор -7,5 1.86
мислам дека се многу и хендикепот и маргинава мада кинезиве се очај сепак тајфун не се некој тим квалитетен помал влог на овие за другиве ак иам време утре ама и лоши парој се
Среќа шо и тајфун се идиоти саглам тим испод 7 нема да е со Кинезиве битно тргна убо денов
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.565
Поени од реакции
13.895
Среќа шо и тајфун се идиоти саглам тим испод 7 нема да е со Кинезиве битно тргна убо денов
СКА некако послаби се годинава или не се во форма? Шо мислиш, ќе тепаат денес?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
СКА некако послаби се годинава или не се во форма? Шо мислиш, ќе тепаат денес?
Послаби се до негде Али пак се на хартија најсилни е сеа имаш опција уфа со Сибир за иста квота и треба да е далеку посигурна т.е. Сибир се најлош тим шо сум го гледал годинава во кхл после тие јарославл со минск Али претпазливо тука и нешто од она вхл таму тамбов со динамо 2 1,45 не е некоја квота Али динамо се шампиони овие ако не ги помешав до лани играа вхлБ треба да е лесна 2
Ска за 1,55 не би јас нема ама баш ич валуе тука
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Послаби се до негде Али пак се на хартија најсилни е сеа имаш опција уфа со Сибир за иста квота и треба да е далеку посигурна т.е. Сибир се најлош тим шо сум го гледал годинава во кхл после тие јарославл со минск Али претпазливо тука и нешто од она вхл таму тамбов со динамо 2 1,45 не е некоја квота Али динамо се шампиони овие ако не ги помешав до лани играа вхлБ треба да е лесна 2
Ска за 1,55 не би јас нема ама баш ич валуе тука
Што мислиш кои ќе идат овери 4,5+ ? Ти мириса Уфа?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Koja e pricinava so skokna koef na Napoli od 1,45 na 1,70? valjda spored uplati ova se imet angazirano balkanskive fanatici navivacki? :icon_lol:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.170
Поени од реакции
107.687
Koja e pricinava so skokna koef na Napoli od 1,45 na 1,70? valjda spored uplati ova se imet angazirano balkanskive fanatici navivacki? :icon_lol:
Камења се 100 пати ти кажав. Не знам само дали ќе имаат навивачи кретениве, ама ако не се казнети рачунај огин ќе биде атмосферата, башка теренот е далеку со квалитет од оние во Италија, плус ова е ваљда единствената утакмица на која Ѕвезда може да се надева на бодови.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Камења се 100 пати ти кажав. Не знам само дали ќе имаат навивачи кретениве, ама ако не се казнети рачунај огин ќе биде атмосферата, башка теренот е далеку со квалитет од оние во Италија, плус ова е ваљда единствената утакмица на која Ѕвезда може да се надева на бодови.
Има навивачи.
Само парично ги казнија.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Denes sum vkupno 3000eur - samo od sportska
celodnevno igranje single-double na uplata 300 do 700evra ... sranje na pocetokot kako i sekogas 500 vo plus bev ... eh da znam da zastanam koga ke sum kjar .... nea sansi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom