Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
По нормално здравје.. Не се туку така први на табела.. дај боже да продолжат со неоправдано подценување..еве Среда ќе видиме шо лвота ќе им дадат, и Беласица исто беше подценета денес..Среда Академија и Беласица кецови..

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Шкупи двојка ко планина.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Хахахха.. кога ќе заврне црвен снег.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Се кладиме? Беласица се чорба втора лига материјал. Со Вардар добија на местење бод,Шкупи за топ3 имат екипа и полека се стабилизирваат,топ играчи имаат и хемијата е подобра со новиот тренер.
 
Член од
1 март 2008
Мислења
82
Поени од реакции
14
Се кладиме? Беласица се чорба втора лига материјал. Со Вардар добија на местење бод,Шкупи за топ3 имат екипа и полека се стабилизирваат,топ играчи имаат и хемијата е подобра со новиот тренер.
Заборави на Беласица од првите 3 кола.. се појачаа осетно и играат добро... не се кујзнае шо ама на домашен терен тешко ќе губат бодови до крај. Нерешено ако извади шкупи се на коњ.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.600
Локал патриотски одиграно. :cool: Не е мое иначе, али како шо ми кажуваше братми денес многу се уплаќало на струмичките прволигаши и имало многу добивки.

bepa.png
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.280
Поени од реакции
1.728
Заборави на Беласица од првите 3 кола.. се појачаа осетно и играат добро... не се кујзнае шо ама на домашен терен тешко ќе губат бодови до крај. Нерешено ако извади шкупи се на коњ.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Истата таја Беласица минатото коло неможеше да дај гол во Ѓорче на наместена утакмица.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Истата таја Беласица минатото коло неможеше да дај гол во Ѓорче на наместена утакмица.
Истиот тој Шкупи шо изгуби од Кит-Го Пехчево... и со Академија исто рече чиста двојќа планини ридови.. ти реков тогаш дека грешиш, не ме послуша , Шкупи изгуби.. немој и сега да биде така :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
предлог за онлајн кладилница со најбрзи коеф,маргини,и опции за типувае азиски хендикеп и голови
не бет365 и унибет
пријателиве валјда ги уплативте немав време да споделам
https://www.rezultati.com/utakmica/lvfrAxk8/#detalji
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Местење саглам децава денес квота 25
Нижнекамск 1 1.80
изненадување на денот
Астана 2 3.50
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: No9

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
621
Поени од реакции
906
Местење саглам децава денес квота 25
Нижнекамск 1 1.80
изненадување на денот
Астана 2 3.50
Нема чоек шо може да ме убеди дека не беа местени Кунлун и младите и сениорите
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.916
Поени од реакции
9.521
Нема чоек шо може да ме убеди дека не беа местени Кунлун и младите и сениорите
сениориве не ги глеав статистиќки ги сломиле овие али џабе али децата ги глеав и знам шо глеав тука и мене неможе никој да ме убеди дека небеше наместено
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
сениориве не ги глеав статистиќки ги сломиле овие али џабе али децата ги глеав и знам шо глеав тука и мене неможе никој да ме убеди дека небеше наместено
Mene mi e bitno sto si ispagjaat 6+ golcinja :)
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
621
Поени од реакции
906
сениориве не ги глеав статистиќки ги сломиле овие али џабе али децата ги глеав и знам шо глеав тука и мене неможе никој да ме убеди дека небеше наместено
3 пати имаа 5на3 и не се ни обидуваа да шутнат
На крајот голманот од Кунлун згреши пас и братот имаше празен гол без голман и ко ја рогна преку гол в публика
 

Kajgana Shop

На врв Bottom