The Walking Dead

Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Нема шанси серијата да преживее без Рик и Меги, рејтинзите има да потонат, дно ќе бидат, готова е серијата, нема и давам уште една сезона по оваа што следи.
 

banne1

попај
Член од
24 април 2012
Мислења
139
Поени од реакции
68
серијава има армија од теткици што гледаат само ради Дерил, а АМЦ кажаа уште поодамна дека не ни планираат да има крај серијава, така да ке видиме до каде уствари ќе догура
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
серијава има армија од теткици што гледаат само ради Дерил, а АМЦ кажаа уште поодамна дека не ни планираат да има крај серијава, така да ке видиме до каде уствари ќе догура
Нема некој што не ја гледа поради Дерил, Меги и Керол, да бидеме реални, не само рандом теткици. Рик одамна сите почна да ги нервира.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.156
Нема некој што не ја гледа поради Дерил, Меги и Керол, да бидеме реални, не само рандом теткици. Рик одамна сите почна да ги нервира.
Јас не ја гледам ради нив, ја гледам само заради тоа што не сакам да прекинувам серии, инаку оддамна ќе одеше курбан :D
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Сигурно Рик нешто ќе го маваат флешови.
 
E

Epsilon

Гостин
so Shane duri bese interesno bese imashe nekoi zapleti, napnatost okolu Rik i Shane, pa go ubi, i aj da receme i taa sezona na farmata so bea i posle nea zatvorot, posle se e isti kurac vo razlicno pakovanje. :D


Serijava max so bi mozelo da bidi e 4 sezoni, od koi pak edna bi bila visok. :D
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Нова сезона, прва епизода срање. Голема веројатност ова да е најлошата сезона на серијалот .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom