The Walking Dead

Член од
11 јули 2014
Мислења
1.091
Поени од реакции
315
Јас престанав на пола сезона од претходнава сезона. Се мислам дали да ја продолжам пак.
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.648
Поени од реакции
1.538
Дефинитивно ја оставам, ми се собраа доста квалитетни серии, па неможам и со ова срањево да губам време.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Почна новата сезона а? И јас сум на ум да ја оставам, нема смисла, има многу подобри работи за гледање, ретко прекинувам серии ама веќе со години гледањето ми е како некоја обврска
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Порано имаше и хајп по социјалниве мрежи, да не беше активирана темава, немаше појма да имам дека почнала нова сезона.
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.690
Поени од реакции
33.324
Порано имаше и хајп по социјалниве мрежи, да не беше активирана темава, немаше појма да имам дека почнала нова сезона.
Ќе си направиш TVTime, затоа, и ќе те потсетува. Да не е тоа, јас би изгубил track.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ќе си направиш TVTime, затоа, и ќе те потсетува. Да не е тоа, јас би изгубил track.
Ја имам со години ама не е до тоа, се изгуби секаков хајп за серијава.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Никогаш не сум бил помалку возбуден дека почнала нова сезона од некоја серија...
Ми даде нотификејшн твтиме и дури и глупо ми падна, си реков, кој ќе гледа сеа... аххахаха
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Никогаш не сум бил помалку возбуден дека почнала нова сезона од некоја серија...
Ми даде нотификејшн твтиме и дури и глупо ми падна, си реков, кој ќе гледа сеа... аххахаха
Исто :pos:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.690
Поени од реакции
33.324
Ја имам со години ама не е до тоа, се изгуби секаков хајп за серијава.
За тоа сите сме со иста мисла. Посложни не сме биле од времето на Тито.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
„Детево“, заслепено од својата љубов кон копитата на коњите, трча по коњов и не гледа дека тука има одма зомби што ќе го залапа.
Дерил неќе да биде лидер ама му наредува да се снајде како знае и умее на тој да го офарбаат ѕидот.
Маги ја напаѓаат, нападот завршува, наместо детето да си го види или да го провери девојчето што ја тресна главата у камен обидувајќи се да ја спаси, иде право кај Грегори.
У меѓувреме 2-3ца што и помагаат си клечат надвор наместо да идат да видат Маги дека се брца со ножеви со Грегори.

Иначе, пред една недела, починал глумецот што го глумеше Хершел

 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.607
Поени од реакции
11.149
Не знам дали ви излегува на фејсбук рекламата од FOX, најавуваат "велико опраштање" на нивната страна, најверојатно ќе си оди на сред сезона.

 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Почнувам да ја мразам Меги. Иначе сезонава добро почна. Се надевам дека нема да ја расипат понатака.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom