Playstation 3

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Абе имате место за уште еден играч кога купувате игри од PSN?

Другарче е заинтересирано да купува со вас, али не знам како идат процедурите на PSN (XBOX LIVE FOR LIFE TROLOLOLOL)! :)
Речи му да ме контактира. :)
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Ja ima na grckiot ps store i e malku skapicka, 69evra ama ako se sobereme 5 dusi pak kje ne fati poevtino.
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
Нема заинтересирани ? o_O Срам ми е, само јас на френд листа фифа 11 играм :P :)
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Тими ќе видам да ти најдам група деновиве :)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Дали се исплаќа да се земе Slim 320GB неотпакуван за 18 000 ? :)
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Абе, да не е некој за да ја земеме Siren Blood Curse? јапански хорор, 3 дел и е закон игрица.
 
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.376
Поени од реакции
1.959
Нема заинтересирани ? o_O Срам ми е, само јас на френд листа фифа 11 играм :P :)
Ја пес 2012 секако ќе ја нарачам, ама ако има кворум може да ја пробам и фифата..Ако се собереме 5 души и нема многу скапо да ни излезе.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Ја пес 2012 секако ќе ја нарачам, ама ако има кворум може да ја пробам и фифата..Ако се собереме 5 души и нема многу скапо да ни излезе.
Значи без разлика дали е фифа или пес. Пошто не сум многу упатен во конзоливе и не се разбирам многу, сакате да кажете дека ако ја купите една игра (оригинал/лиценцирана) може да се инсталира на повеќе конзоли а притоа на сите да се игра како лиценцирана копија или? Нели има некоја заштита во врска со тоа зошто сите така би правеле :)
Нели бара ДВД на почеток пред да се пуште?
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Значи без разлика дали е фифа или пес. Пошто не сум многу упатен во конзоливе и не се разбирам многу, сакате да кажете дека ако ја купите една игра (оригинал/лиценцирана) може да се инсталира на повеќе конзоли а притоа на сите да се игра како лиценцирана копија или? Нели има некоја заштита во врска со тоа зошто сите така би правеле :)
Нели бара ДВД на почеток пред да се пуште?
Зборуваме за игри кои што се купуваат од PS Store. Тие може да се спуштат на 5 различни конзоли и да се играат истовремено од хард диск.
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Зборуваме за игри кои што се купуваат од PS Store. Тие може да се спуштат на 5 различни конзоли и да се играат истовремено од хард диск.
Истовремено да играат и на интернет? Бидејки нели како за на пц, еден сериски за една игра за на еден пц, или со конзолите тој начин подруго функционира?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom