TITTANIK
Поени од реакции
1.948

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Да ти ебам и држава,и судии,и политичари,и велковци и новинари,и се да им ебам..Нема изговор за ова..

  Ја не би му простил на судијата и ич кур не ме боли дали се вршел притисок на него,дали законски постапувал и што ти ја знам..Ќе го лежам мамето лешперско да му го ебам,го решавам по кратка постапка и ич кур не ми чуе.  А1 кога ги гледам како известуваат за случајов ми се повраќа,а ништо подобри не се ни лоботомираните партиски куропушачи на форумов - МРШНИЦИ, мајката да им ја ебам и на едните и на другите

  ова горново е од тебе напишано. мене ми сметаат пцовки на форумов. Ти пцуеш. Јас ти дадов црвенко, модераторите треба бан. А ти си абортирал поради стрес од можност за затвор?? Затоа знаеш како и е? И се пишува портпаролче. А не, не сум. Не сум партиски портпарол.Ама шо се замарам со тебе.
  Јас имам УСА и УК (Британија) акаунти. Тие ги добиваат секогаш новите работи први во ПС Стор, и има многу поголем избор од останатите земји. Овој што го користам е УСА.
  Every night in my dreams,
  I see you. I feel you.
  Every time I hear that fuckin shit
  A tear comes to my eye.
  Why the fuck did Leonardo Di Caprio have to die?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom