YouTube (официјална тема)

Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
a be stiskam videos idam od oldest kon newest stiskam nekolkupati load more i posle kopceto go nema mozam samo nekolku videa.
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
584
Поени од реакции
247
сигурно нема повеке видеа
ако не пробај преку опера/мозилла
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
ne, ima poveke, probav so opera i mozila otvara samo nekolku strani od videata i posle load more kopceto go nema.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Проверив и на Хром и на Мозила, сите видеа ми ги отвара. Од пред 7 години па навака.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Сега и мене ми го снема копчето, отидов на Oldest to Newest и кликав Load More подолго време и одеднаш го снема на видеа од пред 4 години. Изгледа некој баг на YouTube е.

gdf.jpg
 
Член од
17 април 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
Youtube конечно воведе македонски јазик. :)уште не е се преведено, нешто на англиски, нешто на бугарски, ама сепак добро е за почеток
 

Attachments

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Дали забележувате некоја промена во фонтот на youtube?
Mи делува различен, помал но и почитлив.
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Да, нов фонт имаат
 

Vandal

CURVA NORD
Член од
12 август 2012
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.095
Имам еден проблем ме мачи од поодамна,фората е тоа што имам аплаудирано 2 видеа од многу одамна пред 7-8 години али истите не ги сакам и мислам дека треба да бидат отстранети.Фората е тоа што незнам ни емаил адреса ни пассворд а акаунтот го знам.Дали има некоја шанса да се избрише и дали знае некој емаил адреса на Youtube како некој супорт,подршка каде што можам да се обратам и да ми помогнат?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.897
Поени од реакции
7.570
Имам два јутјуб канали на еден акаунт т.е мејл. Еднаш видов опција акаунтот на јутјуб дека може да го поделиш на две канали и така и направив . Едниот јутјуб канал ми е со видеа кој мислам дека се пиратерија. а другиот воопшто и нема никакви видеа

Сакам тој канал што ми е со видеа да го избришам но некој од видеата не би сакал да ги избришам. Дали може да ги префрлам на друг акаунт меј на јутјуб без да мора да ги симнам и повторно прикачам ?

Имам идеа овој јутјуб акаунт да го користам исклучиво за прикачување видеа кој нема да се пиратерија без дозвола од автори и слично. Будејќи овој мејл го користам и на мобилниот не би сакал да заебам и да го избришам а исто така сакам и преку мобилниот да имам со овој меј пристап до јутјуб.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.897
Поени од реакции
7.570
Приметив денес на мобилен ми излегуваше од еден канал на кој имам sub/ претплатeно имаат објавено форографија и анкета ама не во видео туку посебно одвоено ставено. Како е тоа можно ?

И дали некој друг има проблем со Youtube studio на android ? Мене не ми го отвара само логото стои и ми пишyва something went wrong кликам Retry ама ништо нејќе да се отвори. Чаре има некое ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom