YouTube (официјална тема)

Дискусија во форумот 'Интернет и мрежи' започната од NightWolf, 27 август 2009.

 1. NightWolf

  NightWolf

  Член од:
  27 август 2009
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  0
  e vaka sea dali znae nekoj kako da se registriram na youtube poso poise vreme probuvam i mi bara mobilen da pisam jas go pisuvam ali od makedonija ne saka treba od dr zemja e sea ako znaete da kazete kako da se registriram aj pls fala odnapred :jaj::jaj::jaj:
   
 2. P.Griffin

  P.Griffin

  Член од:
  11 октомври 2008
  Мислења:
  1.258
  Допаѓања:
  101
  ЈАс имам повеќе акаунти на YT ама никогаш не ми е барало мобилен, а и може да се смени земја, некаде грешка кликаш.

  п.с Кога размислам што ќе им е мобилен нив ? o_O
   
 3. nescafe

  nescafe за освестување

  Член од:
  27 август 2009
  Мислења:
  604
  Допаѓања:
  277
  eve NightWolw ja te registrirav na youtube a voedno ti napraiv i eden meil samo posle smeni si passwordi i na meilot i na youtube
  vaka :
  meil: csalic001@mail.com
  pasword:009966

  youtube user name:001amstel
  pasword:00996600
   
 4. haCk0r

  haCk0r Customization Windows OS

  Член од:
  8 јануари 2009
  Мислења:
  4.195
  Допаѓања:
  1.530
  испрати му на ПП ваму може секој да го види и одма да го смени :tapp:
   
  На Kadaif му/ѝ се допаѓа ова.
 5. genius2

  genius2

  Член од:
  10 февруари 2008
  Мислења:
  842
  Допаѓања:
  444
  Fail!
   
 6. NightWolf

  NightWolf

  Член од:
  27 август 2009
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  0
  e tnx brat mnn stv mi pomogna tnx:helou:
   
 7. ristov123

  ristov123 Thunder-Warez Staff

  Член од:
  2 септември 2009
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  0
  Требало по ПП не вака.
   
 8. Nemorosus

  Nemorosus

  Член од:
  5 ноември 2008
  Мислења:
  2.555
  Допаѓања:
  589
  Е ајде де... :)
  А инаку дај скриншот да видиме кај ти бара мобилен... :)
   
 9. Mr.47

  Mr.47 Juve Fan

  Член од:
  29 јули 2008
  Мислења:
  8.593
  Допаѓања:
  4.651
  Ако направиш премногу акаунти од 1 IP адреса, Youtube ти го препознава IP-то, не ти дозволува да се регистрираш, а ако сакаш да се регистрираш ти бара Мобилен. Ти пишеум пошо иам вакво искуство со ЈуТ(ј)уб
   
 10. ristov123

  ristov123 Thunder-Warez Staff

  Член од:
  2 септември 2009
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  0
  Одиш www.proxy.org. Селектираш рандом прокси, пишаш јутјуб.ком и одиш регистер.
   
 11. drle

  drle Гостин

  Луѓе кажете дали можите да пуштате на YouTube видеа, јас со сите прелистувачи пробав, преинсталирав FlashPlayer и пак не можам да гледам видеа на YouTube. Дали е до мене или до YouTube?
   
 12. merlin

  merlin Мадридистика...

  Член од:
  29 јуни 2006
  Мислења:
  543
  Допаѓања:
  119
  изглеа до тебе е проблемот...пошо кај мене си отвора видео ЈуТјубот.
   
 13. wot

  wot њ

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  17.233
  Допаѓања:
  26.661
  Провери интернет конекција или flash.
   
 14. bobi_93

  bobi_93 Македонија

  Член од:
  11 август 2008
  Мислења:
  652
  Допаѓања:
  9
  и кај мене ги пушта
   
 15. paraglajder

  paraglajder

  Член од:
  31 јули 2008
  Мислења:
  2.260
  Допаѓања:
  888
  до тебе е, а пошто кажа дека со сите прелистувачи си пробал и дека си го преинсталирал Флеш плеерот... а еве и кај мене е ок

  Би те советувал и да го рестартираш компјутерот и пак да пробаш :)

  Ако пак небива преинсталирај го прелистувачот (мозила или опера или што и да е).

  И пак ако не бива незнам што би можело да биде, додуша и не сум некој тежок експерт
   

Сподели преку: