YouTube канали што би сакале да ги споделите

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Pewds - Дневно става нови видеа од игри и некои заебанции со дури 18м сабскрајбери, по мене и најдобар јутубер.
whatever - Социјални експерименти со луѓе по улиците, мислам дека заслужува повеќе внимание.
sWooZie - Раскажува приказни од својот живот на многу интересен начин и дава некои совети у врска со девојките.
CinemaSins - Грешки во филмовите кои не се секогаш сериозни, исто така има conversations with myself за филмови како и некои рецепти за филмови преточени у јадење. (не знам како да го формулирам друго јаче ебаго)
Screen Junkies - Искрени трејлери искажани на комедичен начин со awesome глас. Исто така на крајот на видеата кажува реченици што се пишани од јузерите во коментари.
KSI - funny black man on the internet
freekickerz - Прават ревјуа на копачки како и тутуоријали за трикови и компилации од најдобри слободни удари.
SteveGreeneComedy - Искрен човек со добра смисла за хумор.
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
1.894
Ze Frank

Да се згазиш од смеење :)
 
Последно уредено:

Scirea

⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜⬛⬜
Член од
4 август 2010
Мислења
25.775
Поени од реакции
76.746
Cinemassacre - Или попознат како Angry Video Game Nerd... Прави добри и хумуристични рецензии на стари игри кои немаат никаква смисла. Човеков скоро ги има сите можни игри за NES, и ја има секоја ебана конзола што излегла на пазарот, така да му симнувам капа... Активен е на Youtube од 2006 година.

Една од моите поомилени
What were they thinking...? :LOL:
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.371
Поени од реакции
6.207
Lindybeige

Типов праи видеа во кои збори за средновековни оружја и технологија, нешо археологија и други ситници али воглавно средновековни оружја.
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
1.894
Atheism-is-Unstoppable
Нема линк до каналот зошто има многу канали. Само побарај во search и ќе излезе одма.
Еве овој мислам дека му е поактивен моментално.

Каналот се занимава со атеизам очигледно.
Еве го outtro-то што му е епско инаку.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.581
WatchMojo - топ 10 листи од области како филм, ТВ, музика, поп култура, историја...
How It Should Have Ended - преку анимирани филмови на комичен начин кажуваат како требале да завршат некои филмови
 

Kajgana Shop

На врв Bottom