MiTe Þ ❷❼
Поени од реакции
98

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Зошто го игнорираш мојот претходен коментар? Те замолив да не отвараш тема само со клип, зошто не напиша барем некоја реченица како вовед?
    Кога отвораш друг пат теми, гледај освен клипот да напишеш барем некоја реченица.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom