YouTube канали што би сакале да ги споделите

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.333
дечково е комедии :cuc:.Комшите од другата соба често имат секс и пошто ѕидот е многу тенок се' се слуша па овај решил да си прај игри, дали ќе успеј да изврши некој таск пред тие за свршат:pos:.Ако победи си има награда некоја,а ако не успеј тогаш некоја казна си смислува и ја извршва,сум се паѓал во смеа :D и секој ден провервам дали има извадено ново видео
гледајте ги од Thin wall challenge -1 па натаму пошто поврзани се
Зајдев од смеење. :pos: Браво за каналов.Он: Го пратам Philip DeFranco со сите негови канали, односно sxephil, PhilipDeFranco и SourceFed (го имаше Анон спомнато поназад).

Исто така и Kassem G. Најчесто интервјуира случајни поминувачи во ЛА на различни теми. Некогаш прави и awkward интервјуа со познати порно ѕвезди. Oвај е тешка будала.
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.616
Поени од реакции
1.873
Во центар на Васко Ефтов
Никогаш не можам да го фатам на ТВ, па затоа подобро е на YouTube, барем ќе ми стигне е-мејл кога ќе стави ново видео.
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.616
Поени од реакции
1.873
Third String Kicker Comedy
Канал за комедија. Изгледа се нови, немаат многу views на видеата. Не им се сите видеа добри ама затоа некои се да се мочаш.


btw, сега го прегледав Kassem G за прв пат. Неверојатен е. Човеков нема страм. Буквално.
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.616
Поени од реакции
1.873
Рап битки помеѓу ликови од поп културата.
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.616
Поени од реакции
1.873
Да ја оживеам малку темава.
Азијка прави препеви на српски песни. Направила и препев на Месечина од Тоше. Интересна е.;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom