YouTube канали што би сакале да ги споделите

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.652
Поени од реакции
1.899
Денеска еден член сподели канал на девојкава, но нажалост темата беше заклучена по проценка на администраторот зошто не одговараше на форумот на кој беше објавена (хардвер).

Затоа решив да ја отворам оваа тема, каде би можеле да ги споделиме YouTube канали и да коментираме за нив.
Би било добро покрај линкот за видеото да се даде краток опис за на каналот.
Пример:
Jenna Marbles, една од моите омилени влогерки. Се занимава со комедија.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.725
Поени од реакции
18.473
Незнам зошто Acid ја затвори, наводно видеата немале врска со хардвер темата, а во нив т.е. ривјуата се збори и се тестира стрикно хардвер и периферија.

Како и да е добро што ја отвори темава (y)
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.646
И ко твојава тема сигурно има некоја, негде, rolling in the deep...
Утре ако не ме мрзи ќе ги споделам моите 25-6 subscribed channels.
 
L

Löwe

Гостин
Како сте се напалиле сите по плавуашава ;)
 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032
дечково е комедии :cuc:.Комшите од другата соба често имат секс и пошто ѕидот е многу тенок се' се слуша па овај решил да си прај игри, дали ќе успеј да изврши некој таск пред тие за свршат:pos:.Ако победи си има награда некоја,а ако не успеј тогаш некоја казна си смислува и ја извршва,сум се паѓал во смеа :D и секој ден провервам дали има извадено ново видео
гледајте ги од Thin wall challenge -1 па натаму пошто поврзани се

важно: морате да имате акаунт и да сте 18+ за да ги гледате заради стенкањата (n)
 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.652
Поени од реакции
1.899
She's a goofball and that's why I like her.
Еве уште едно од неа.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.725
Поени од реакции
18.473
Каналот на Newegg, многу добри ривјуа на хардвер, поготво оние кога Асус прават презентација :)Каналот на Asus-ROG ривјуа на хај енд сегментот од хардверот на Asus.


TimeToLiveCustoms - канал за хај енд хардвер, со многу добри рецензии


Канал на ATP за тенисКанал за HD музички видеа од легендата Stevie Ray Vaughan

 

Curious

пичкин дим
Член од
24 јули 2007
Мислења
1.652
Поени од реакции
1.899
Ja sledev porano, ne mozev da ja podnesam posle 2roto video.
Ne lici na zensko da prai vakvi gluposti na kamera...seriously :)
Еи сеа не личело на женско. Што демек вие сте нешто возвишени битија па ова е за вас понижење Абе ај:ROFLMAO:
--- надополнето: 23 мај 2012 во 00:15 ---
ХОХОХО Појак нема ..... :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Фала што ме потсети на Дени. Го следев едно време. Кловн е човеков.
--- надополнето: 23 мај 2012 во 00:18 ---
 

Kajgana Shop

На врв Bottom