T
Поени од реакции
424

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • P
  Да беееее
  Ја забраи на младог човека, Диме а? Видуваја сам га на кошеви
  А Кико кд ке се покаже за да има минутажу, на триес две три ? : )
  А Станимировиќ не е кумановац, премного е глуп за да биде наш, аааааааааааааааа зшто не га намаваф!!
  T
  TheRiddleR
  На 32-3 тамн ќе биде Кико, куде нас глеаш дека до 42-3 нормално кошарка се игра, тој дека како млади не су се наиграле :D А Станимир ќе добие кумановски пасош бе, па ми се чини дека едно 4-5 године игра, ќе не фати на тој и ќе ни га грди град :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom