Windows Phone Apps/Games

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.040
Поени од реакции
33.937
Пробај да го отвориш форумот преку броузер, ќе ти рипне попап дека форумот има Tapatalk апликација - па отвори го преку тоа прозорче.
После додади си го во Favourites, пинувај го или како и да беше... :)

Инаку да, приметив и јас дека не го јавува, нешто сјебале Tapatalk.
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Пробај да го отвориш форумот преку броузер, ќе ти рипне попап дека форумот има Tapatalk апликација - па отвори го преку тоа прозорче.
После додади си го во Favourites, пинувај го или како и да беше... :)

Инаку да, приметив и јас дека не го јавува, нешто сјебале Tapatalk.
Пробана и таа опција кога го кликсм тос прозорчето оди на празен прозор на тапталк и толку
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075


Facebook beta, со нов изгледа и со нови подобувања.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.040
Поени од реакции
33.937
Facebook beta rulez! Сто пати подобар дизајн, 10 пати побрза од претходната... На прв поглед - ми се допаѓа многу повеќе!
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Исти ко на Андроид со мали измени и малце почист.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075Феноменална апликација која ви дозволува богами да си направите уникатен home screen.


 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.040
Поени од реакции
33.937
Во врска со Тапаталк, ако не ви го наоѓа форумот, само преинсталирајте ја апликацијата :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom