Vip Survivor

Статус
Затворена за нови мислења.

Rifle

E da beee!!!!!!!
Член од
25 ноември 2010
Мислења
45
Поени од реакции
2
За твоја информација темата не е да се искажува однапред што ќе се случи во Survivor, туку општ коментар за игрите, натпреварувачите ...
na mnogu drugi forumi skoro na site na koi ima tema Survivor si se zboruva okolu se za igrata a i za toa koj bi ispadnal koj ne i koj kade odi i zosto odi +temata veli Vip Survivor a ne koj na kogo vlece gaki i koj izel povise vitanovi a so toa sto veke kazav ako sum mu go rasipal gledanjeto na tv so postot prethodno postiran se izvinuvam :back:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.847
Поени од реакции
24.284
na mnogu drugi forumi skoro na site na koi ima tema Survivor si se zboruva okolu se za igrata a i za toa koj bi ispadnal koj ne i koj kade odi i zosto odi +temata veli Vip Survivor a ne koj na kogo vlece gaki i koj izel povise vitanovi a so toa sto veke kazav ako sum mu go rasipal gledanjeto na tv so postot prethodno postiran se izvinuvam :back:
Тука никој не ти забранува ти да си дискутираш за игрите, за тоа што се случува на островот и за тоа кој ке испадне а кој ке остане. Али се тоа да бидат твои претпоставки. Веке ако имаш сигурни информации дека тоа и тоа ке се случи ништо нема да те кошта да ги ставиш во споилери и така кој сака ке си прочита, а кој не нема.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.562
Поени од реакции
52.359
na mnogu drugi forumi skoro na site na koi ima tema Survivor si se zboruva okolu se za igrata a i za toa koj bi ispadnal koj ne i koj kade odi i zosto odi +temata veli Vip Survivor a ne koj na kogo vlece gaki i koj izel povise vitanovi a so toa sto veke kazav ako sum mu go rasipal gledanjeto na tv so postot prethodno postiran se izvinuvam :back:
Убаво ти кажаа. Пишувај си ти што сакаш, но ставај спојлери. И пишувај со кирилица!
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Тука никој не ти забранува ти да си дискутираш за игрите, за тоа што се случува на островот и за тоа кој ке испадне а кој ке остане. Али се тоа да бидат твои претпоставки. Веке ако имаш сигурни информации дека тоа и тоа ке се случи ништо нема да те кошта да ги ставиш во споилери и така кој сака ке си прочита, а кој не нема.
Баш тоа и го реков, немам ништо против да каже ако има некоја сигурна информација за тоа што ќе се случи, ама пак истото да биде ставено во споилер :)
 

Rifle

E da beee!!!!!!!
Член од
25 ноември 2010
Мислења
45
Поени од реакции
2
ok ok samo za kirilicate e finta sto na ovoj Windows sto nema moznost za menuvanje na jazik samo latinica raboti nieden drug font i kako sto si rekov izvinete otsega ge pikam komentar u to spojlerot
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
На страната на сител пишува дека ќе почне во 22:30, но как што тргнало ќе каснат пола час ..
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
добро што победи тони.... и сеа за одлуката што го зема марко незнам баш
мислам дека требаше да ја земе оваа плавава што " да речеме " му ја пушти победата али од друга страна пак ако толку лесно му ја пушти победата значи дека несака да биде во срВајвр ? а може и лажеше дека чисто онака му пушти а може да држи уште... :)
мн варијанти се во игра али океј е и за марко... ке се чуваат тамо сеа 5 на 5 се..
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
улалалалааааааааааа ми се вратија омилените двајца Тони и Марко јухууу :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Фацките на Един, Александра, Андреј какви беа кога се приклучија Марко и Тони :pos: :pos: :pos:
 
Член од
19 септември 2008
Мислења
730
Поени од реакции
62
Тооооооооооооооооооооооооооо. Тони и Марко се враќаат. Е сега едвај чекам да се борат и да победат за дупли или црн глас. Сега се 5 на 5 :)


Toooooooooooooooooooooooooo
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.429
Поени од реакции
42.699
Биља ѕверка!!

И да, моите омилени се вратија... Сеа ќе биде јакоооо!!! :vozbud:
 

Terebellum Sagittarii

Несопирлива
Член од
25 јули 2007
Мислења
1.194
Поени од реакции
578
Kakва и беше фацата на оваа Бојани ли како ја викаа, манекенката што му е женска на оној пејачот....Кога виде дека Тони и Марко се враќаат... А Биљана одамна кажа дека не сака да игра, дека вака и е подобро:)
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
добро што победи тони.... и сеа за одлуката што го зема марко незнам баш
мислам дека требаше да ја земе оваа плавава што " да речеме " му ја пушти победата али од друга страна пак ако толку лесно му ја пушти победата значи дека несака да биде во срВајвр ? а може и лажеше дека чисто онака му пушти а може да држи уште... :)
мн варијанти се во игра али океј е и за марко... ке се чуваат тамо сеа 5 на 5 се..
Веруј ми девојката беше толку лежерна и удобно поставена што уште пола саат ке држеше без проблем :) Тони веќе почна да попушта.Нема везе како и да е срцка испадна Биља одма чим излезе Марко она го пушти на Тони значи планирано и било донекаде.Напред Тони и Марко :)
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
За сила едино Андреј може да му парира на Тони,но силата не е се во ова шоу.Еве како шо гледате почнаа да се оформуваат нови кланови а Гоца ми е многу одвратна последно време со тој женски клан ми го отече ку*ов.Не знам многу се 10 се додека не се чисти малку по малку не се знае ништо.

--- надополнето ---

А овие сега што ќе бидат Велико вече ќе му удрат уживанција мајко мила.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom