Terebellum Sagittarii
Поени од реакции
578

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Имаш најубав ник од цела кајгана :)

  Те читам доста, ама морав еднаш веќе да ти кажам xD
  Не биди хејтер бе...
  Ќе си дое времето. Само малку позитива.
  Terebellum Sagittarii
  Terebellum Sagittarii
  Ааааа, не ме лажи. Од позитива и надежи, после плачки и температура. Вака....подобро. Преболувам на почеток:)
  Д
  hrhr dobra sostavlij! :D
  Terebellum Sagittarii
  Д
  Данлош Чехонте
  Д_Лејди одговори на темата Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека....

  Не се категоризираш. Не си својствен, не си едноставен, не си комплициран... Уникат си. Толку...
  денес во 00:06
  S
  јас вака планирм летово да намалам со плажата :), и да почнам да го учам материјалот, мислам дека ти кажав предходно дека одев на обука во Еуриск следев половина обука пошто доаѓав од Охрид. Обуката е прекрасна имаш професори што предходно испитувале и те спремаат исклучиво по материјалот за полагање последниот час имаш тест за стекнатите знаења.
  пс ако имаш skype ili fb pisi mi po pp поздрав :)
  S
  колешке што направи со полагањето на правосудниот :) ?
  Terebellum Sagittarii
  Terebellum Sagittarii
  Сега сум магистрант:) Владата ги поефтини студиите и ми се сменија приоритетите, оти не верував дека пак некогаш ќе поефтинат:) И сум направила добар избор, оти сега овие мастери за старите студенти се укинуваат, па сум фатила последен воз:) А правосудниот ке поцека кога ке се ослободам од многуте обврски. Ти?
  Ќе го прашам човекот во наредна прилика што било со оставката, само ретко го гледам.
  sluchajno da ne vi se naoga neshto za "pirej"
  mi treba pismena po moznost
  na tema "analiza na likovite vo pirej"
  itno mi e za utreeeee :'(
  Да..Од мене е напишано.При здрав разум и чиста совест,најискрено,без никакви задни намери и скриени агенди .Tоа што го мислам тоа и го кажувам. И да-пцуам. Пцуам пошто сочуствувам иако ни ја знам нија познавам жената.
  Абе нема грешка за тебе..
  Обично не одговарам на коментари као твојот,пошто се е јасно ама ај си викам стварно да не сакаш образложение.Еве,да те потсетам:
  argumenti ne pcovki
  Да,да.. глуп е постот..Глуп е ако го гледаш од позиција на партиско потпаролче..Недај боже да се најдеш во таква ситуација,сигурно многу поинаку ќе ти изгледа..Ама џабе везам,незнам ни ја шо се замарам.
  А гледам уште едно коментарче имам од тебе,од поодамна,шо не сум ти го одговорил:
  Ццц, кај тебе нема ли кал?
  Не,нема кал кај мене.
  За шо аргументи ма сестро? Некој дел од постот не ти е јасен па бараш аргументи, или се препозна негде во него?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom