Mr.Deni
Последна активност:
20 мај 2019 во 17:03
Член од:
4 мај 2007
Мислења:
2.801
Допаѓања:
506
Поени од трофеи:
150
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели преку:

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти..., Машко, од Скопје

Последна активност:
Прегледува тема Chernobyl, 20 мај 2019 во 17:03
  1. ErT
   ErT
   Кајгана има нешто проблеми со приватните пораки :)

   Бато, ако се видиш со другарот, кажи му дека телефонот го пратив. Му се јавив два пати, али изгледа зафатен е :)

   Пратката ќе стигне понеделник (најверојатно 9-13 часот).

   Поздрав
  2. babsyy
   babsyy
   Мој предлог Curaprox CS 820, јас ја користам supersoft 3960 веќе долго време. Единствено понекогаш ја заменувам со Lacalut. И двете се одлични. Цената на Curaprox четкичките за заби е околу 220 денари. Три во пакување се петстотини денари отприлика. Lacalut ми се чини дека беа околу 110 денари, иако според мене подобар избор ќе ти бидат првиве. :))
   1. На Mr.Deni му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Mr.Deni
    Mr.Deni
    Кај може да се најдат овие четки :)
    10 април 2013
   3. babsyy
    babsyy
    Во аптеките на Зегин на пример :)
    10 април 2013
   4. Mr.Deni
    Mr.Deni
    Супер....Фала за одговорите :)
    10 април 2013
  3. Mr.Deni
   Mr.Deni
   хахахаах само најдобра сцена на која се пукам од смеење кога влегува со свеченото одело у судницата на таа сцена плачам од смеење :)))
  4. Iceboy
   Iceboy
   Watch this now.....(после цел говор на Мариса)...и моментот кога ќе се испружи на столчето како у кафана да е:)
  5. Iceboy
   Iceboy
   Џо Пеши е класика бе :)
   Ама и Мариса Томеи си е приказна за себе :)
  6. POWER-MKD
   POWER-MKD
   Брат, кажи некоја не многу тешка романтика...налик P.S I love you, A walk to remember, If only и сл.? Не зна, ми се заглеа тоа :kesa:
  7. Гладиус
   Гладиус
   Фала на информацијава. Само кажи ми, тоа што телефонот иде преку интернет не значи дека кога ќе ми ѕвони телефонот дека ќе ми се губи конекцијата, така?
   Кај нас од утре треба да почнат да инсталираат и исто доста од комшиите ќе се ставаат на Кејблтел комплетно :)
  8. Гладиус
   Гладиус
   Во Чаир живееш? Гледам во темата за Кејблтел си пишал, па сакав да те прашам како стојат со стабилност на интернет и каква е телефонската линија.
  9. .:MadMan:.
   .:MadMan:.
   Го симнав од замунда и јас без превод ги гледам така да не сум барал дали има или не не знам да ти кажам...Ама изненадувачки добар филм

   ПС. зачисти ги пораките исполнета ти е квотата :)
  10. POWER-MKD
   POWER-MKD
   Мора малце да се скине сало :d
  11. аллександар
   аллександар
   да да да.. си терпкаат нормално.. иам и телефон се е океј осим интернетов. једино шо останува или да не се убаво врзани тоа пиновите со кабелот или грешка у жици да напраиле шо нетреба да ја праат или па проблем да има у тоа апаратот шо е на бандера... друго стварно незнам !!!

   П.С испразни си тоа сандачето неможеш да примаш пораки !
  12. Гладиус
   Гладиус
   Нема проблем. Задоволство ми е што можам да придонесам во побрзо ширење на песнава :pos:
  13. Io Sono Interista
   Io Sono Interista
   Овој ти е најдобар. Другите се многу компресирани, а тој на замунда е со бугарско аудио. Не идат приватните пораки, ај меморирај го некаде и пиши ми да го избришам линкот.
  14. rossonerka
   rossonerka
  15. Mac))
   Mac))
   Али како експресно сме се нашле вчера, еве денес веќе пак има лимит.
   Ја купив покани и сеа ќе се сликам со нив, до следно празнење. :))
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Скопје