Mr.Deni
Поени од реакции
2.642

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Кајгана има нешто проблеми со приватните пораки :)

  Бато, ако се видиш со другарот, кажи му дека телефонот го пратив. Му се јавив два пати, али изгледа зафатен е :)

  Пратката ќе стигне понеделник (најверојатно 9-13 часот).

  Поздрав
  B
  Мој предлог Curaprox CS 820, јас ја користам supersoft 3960 веќе долго време. Единствено понекогаш ја заменувам со Lacalut. И двете се одлични. Цената на Curaprox четкичките за заби е околу 220 денари. Три во пакување се петстотини денари отприлика. Lacalut ми се чини дека беа околу 110 денари, иако според мене подобар избор ќе ти бидат првиве. :))
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Mr.Deni
  Mr.Deni
  Mr.Deni
  Кај може да се најдат овие четки :)
  B
  babsyy
  Во аптеките на Зегин на пример :)
  Mr.Deni
  Mr.Deni
  Супер....Фала за одговорите :)
  хахахаах само најдобра сцена на која се пукам од смеење кога влегува со свеченото одело у судницата на таа сцена плачам од смеење :)))
  Watch this now.....(после цел говор на Мариса)...и моментот кога ќе се испружи на столчето како у кафана да е:)
  Џо Пеши е класика бе :)
  Ама и Мариса Томеи си е приказна за себе :)
  Брат, кажи некоја не многу тешка романтика...налик P.S I love you, A walk to remember, If only и сл.? Не зна, ми се заглеа тоа :kesa:
  Фала на информацијава. Само кажи ми, тоа што телефонот иде преку интернет не значи дека кога ќе ми ѕвони телефонот дека ќе ми се губи конекцијата, така?
  Кај нас од утре треба да почнат да инсталираат и исто доста од комшиите ќе се ставаат на Кејблтел комплетно :)
  Во Чаир живееш? Гледам во темата за Кејблтел си пишал, па сакав да те прашам како стојат со стабилност на интернет и каква е телефонската линија.
  Го симнав од замунда и јас без превод ги гледам така да не сум барал дали има или не не знам да ти кажам...Ама изненадувачки добар филм

  ПС. зачисти ги пораките исполнета ти е квотата :)
  да да да.. си терпкаат нормално.. иам и телефон се е океј осим интернетов. једино шо останува или да не се убаво врзани тоа пиновите со кабелот или грешка у жици да напраиле шо нетреба да ја праат или па проблем да има у тоа апаратот шо е на бандера... друго стварно незнам !!!

  П.С испразни си тоа сандачето неможеш да примаш пораки !
  Овој ти е најдобар. Другите се многу компресирани, а тој на замунда е со бугарско аудио. Не идат приватните пораки, ај меморирај го некаде и пиши ми да го избришам линкот.
  Али како експресно сме се нашле вчера, еве денес веќе пак има лимит.
  Ја купив покани и сеа ќе се сликам со нив, до следно празнење. :))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom