UEFA Europa League

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.004
Поени од реакции
57.043
12 играчи на клупа има.
Мора ли цел состав да го шета до Белгија?
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Можам да замислам што се случувало на полувреме во соблекувална.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.749
Поени од реакции
8.829
Овие ирците на натпреварот против Арсенал не направиле ниту еден прекршок WTF?..

Како успеаа 90 минути без НИТУ ЕДЕН фал да направат и тоа губејќи 3-0......пријателска утакмица да е ќе направиш еден фал несакајќи не пак во компететивен ....чудно.

Некој од ганерите на форумот што ја гледал нека кажи што се случваше на утакмицата.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.146
Овие ирците на натпреварот против Арсенал не направиле ниту еден прекршок WTF?..

Како успеаа 90 минути без НИТУ ЕДЕН фал да направат и тоа губејќи 3-0......пријателска утакмица да е ќе направиш еден фал несакајќи не пак во компететивен ....чудно.

Некој од ганерите на форумот што ја гледал нека кажи што се случваше на утакмицата.
Местена.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.829
Овие ирците на натпреварот против Арсенал не направиле ниту еден прекршок WTF?..

Како успеаа 90 минути без НИТУ ЕДЕН фал да направат и тоа губејќи 3-0......пријателска утакмица да е ќе направиш еден фал несакајќи не пак во компететивен ....чудно.

Некој од ганерите на форумот што ја гледал нека кажи што се случваше на утакмицата.

 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.279
Поени од реакции
12.631
Овие ирците на натпреварот против Арсенал не направиле ниту еден прекршок WTF?..

Како успеаа 90 минути без НИТУ ЕДЕН фал да направат и тоа губејќи 3-0......пријателска утакмица да е ќе направиш еден фал несакајќи не пак во компететивен ....чудно.

Некој од ганерите на форумот што ја гледал нека кажи што се случваше на утакмицата.
Dzentelmeni

imase kaj 85ta minuta vlecenje za dres vrz Vilok ako ne se lazam, cist faul, ama sudijata vajda go imase ovoj podatok vo glava i se odluci da ne svirne faul. :D
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.453
Поени од реакции
5.435
Кој криминален црвен картон човече...
Автоматски споено мислење:

Играчиве на Бенфика гг3+ пп ја имааттоварено утакмицава гарант...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom