UEFA Europa League

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.574
Поени од реакции
46.550
12 играчи на клупа има.
Мора ли цел состав да го шета до Белгија?
 
Член од
28 март 2015
Мислења
4.544
Поени од реакции
9.213
Можам да замислам што се случувало на полувреме во соблекувална.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
2.674
Поени од реакции
5.158
Овие ирците на натпреварот против Арсенал не направиле ниту еден прекршок WTF?..

Како успеаа 90 минути без НИТУ ЕДЕН фал да направат и тоа губејќи 3-0......пријателска утакмица да е ќе направиш еден фал несакајќи не пак во компететивен ....чудно.

Некој од ганерите на форумот што ја гледал нека кажи што се случваше на утакмицата.
 

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
18.511
Поени од реакции
38.497
Овие ирците на натпреварот против Арсенал не направиле ниту еден прекршок WTF?..

Како успеаа 90 минути без НИТУ ЕДЕН фал да направат и тоа губејќи 3-0......пријателска утакмица да е ќе направиш еден фал несакајќи не пак во компететивен ....чудно.

Некој од ганерите на форумот што ја гледал нека кажи што се случваше на утакмицата.
Местена.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
32.416
Поени од реакции
79.504
Овие ирците на натпреварот против Арсенал не направиле ниту еден прекршок WTF?..

Како успеаа 90 минути без НИТУ ЕДЕН фал да направат и тоа губејќи 3-0......пријателска утакмица да е ќе направиш еден фал несакајќи не пак во компететивен ....чудно.

Некој од ганерите на форумот што ја гледал нека кажи што се случваше на утакмицата.

 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
6.658
Поени од реакции
11.566
Овие ирците на натпреварот против Арсенал не направиле ниту еден прекршок WTF?..

Како успеаа 90 минути без НИТУ ЕДЕН фал да направат и тоа губејќи 3-0......пријателска утакмица да е ќе направиш еден фал несакајќи не пак во компететивен ....чудно.

Некој од ганерите на форумот што ја гледал нека кажи што се случваше на утакмицата.
Dzentelmeni

imase kaj 85ta minuta vlecenje za dres vrz Vilok ako ne se lazam, cist faul, ama sudijata vajda go imase ovoj podatok vo glava i se odluci da ne svirne faul. :D
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
1.727
Поени од реакции
2.296
Кој криминален црвен картон човече...
Автоматски споено мислење:

Играчиве на Бенфика гг3+ пп ја имааттоварено утакмицава гарант...
 
На врв Bottom