UEFA Europa League

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.602
Поени од реакции
11.420
Пепе - несудениот МВП на Лига Европа.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
39.915
Поени од реакции
78.324
Пепе - несудениот МВП на Лига Европа.
Знам дека е зафрканција ова, ама ме потсети да си кажам..

Во 2019 Жиру беше fucking robbed, Хазард го прогласија за најдобар играч само поради тоа што е попопуларниот од двајцата, иако Жиру уште од групна фаза кинеше во натпреварувањево :(
 
Член од
28 март 2015
Мислења
4.544
Поени од реакции
9.213
Толку е непрецизен што го утна Бејл за километар и даде гол за Пушкаш.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
2.531
Поени од реакции
3.880
Коментарот на Мурџо е појак од голот! Меѓу редови вика, да бев јас ќе речев намерно гаѓав у гол, не овој прост си признава дека е случајно!
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
3.486
Поени од реакции
9.157
На врв Bottom