UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
15.261
Поени од реакции
12.080
Мората со вартрик :icon_lol:
Автоматски споено мислење:

Не е можно колку простор остава Барса назад и Пирло не најде начин да го искористи :pos:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.409
Поени од реакции
54.611
Кулушевски делува на тешка превара.
Двете екипи се тешка превара.

Овосезонскиве состави би изгубиле од сопствените претходници (од пред 4-5 сезони) по 7-0.

И ова па играњево без вештачко навивање во спој со мизерен фудбал (ко на утакмицава) прави ко да глеаш летен турнир у Мислешево, ти ебам уефата.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.327
Поени од реакции
45.695
Овој судијава судеше на Македонија Косово бе...
Нека не го даваат во кадар толку често, не можам да го гледам :mad::mad::mad:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
31.811
Поени од реакции
76.686
Кулушевски делува на тешка превара.
Значи само Кулушевски им игра добро сезонава и ти за него најде превара да кажеш. :pos: А пример го имаш Киеза кој не знае кај тера, очаен играч.
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
21.293
Поени од реакции
56.282
Љубов во офсајд... Мората е Марко Марушиќ, Рабио Марко Прилика.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.638
Поени од реакции
187.458
Освен ударот со глава на Упамекано што го имаа, гревови живи се Лајпциг. Групата на смртта, loading...
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
4.617
Поени од реакции
5.081
Vleze 41 milionskiot, odma promena na rezultat kje ima. :P
 
На врв Bottom