Kean deckovo se preporodi vo Psz barem zasega.Sto sekako ne e tesko koga konkurencija mu u umreniot Ikardi

42.912
84.317
Kean deckovo se preporodi vo Psz
Ова му е трет натпревар

Во првиот одигра 90 минути и не даде гол во победа од 0-4 против Nimes, а во вториот беше заменет уште на полувреме

4 јуни 2009
14.530
17.887

Mislam deka ima dadeno uste nekoj gol, ama ok i da ne taka pak ima dobar start.Ovde barem ke bide starter vo pogolem del od utakmicite.

dragonsky

42.912
84.317
A i da tepa barca ne e niso strasno, sepak dvomecot megju barca i juve odlucuva za 1 mesto.. grupava e lesna, 99% idat dalje juve i barca..
Нц, мења многу кој ќе биде прв:

Нели, фала богу може да има изненадувања, ама вака од прва еве ти потенцијални противници ако завршите први и потенцијални противници ако завршите втори:

Ако сте први:
Атлетико, Менхенгладбах/Шахјтор/Реал?, Порто/Олимпијакос/Марсеј, Ајакс?, Рен/Севиља, Бриж/Зенит/Дортмунд?, Јунајтед?

Ако сте втори:

ПСЖ, Дортмунд?, Челзи, Ливерпул, Манчестер Сити, Реал?, Баерн Минхен

Па сега ти види дали порадо би играл со Севиља/Порто/Менхенгладбах или против Ливерпул/Сити/Баерн :D

15 ноември 2008
5.730
11.565

Ova mu e cetvrt natprevar. Vikendov im dade 2 gola na Dijon.

5 март 2018
15.144
16.658
Леле Мората очаен е вечерва,од офсајд не знае да излези,сам се дрибла,се плетка, Суарез за овој е Роналдо бе луѓе и тоа феноменот :)
Инаку Јуве со овие играчи група дали ќе поминат вие сте ги ставиле за фаворит од сенка :D

Mr.47

Juve Fan
29 јули 2008
10.009
6.040
3 со 4 е сезонава. Што е најбитно, константен е, на 5 по ред. Тоа што му ги поништуваат е друга работа. :D

15.982
Остај Мората, дај ни анализа на полувремево на Ференцварош.

5 март 2018
15.144
16.658

И до тренерот е, Пирло не е кадарен да води голема екипа оти претходно не ни имал искуство како тренер.
Ама не ме зафркавај види го тимот,Квадрадо, Бентанкур, Рабио, Данило тоа све е за на клоци бркање, овие и во Киево да ги пуштиш ќе ви речат не фала, не треба :)
Автоматски споено мислење:

Мора да го спомнам и Гризман, зеде пред гол да шутира топката ја заборај :pos: Оф