UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .

IssaAk

Novak Djokovic the GOAT
Член од
11 јули 2021
Мислења
243
Поени од реакции
412
@Acid нека ти биде овој прва занимација после одмор.
Јас можам на тебе да ти бидам занимација, ако те начекам негде у дрес на Челси. Јас ќе бидам Дрогба, ти Тами Абрахам.

И доста го замарате Ацид како пичиња некои, остај те го човекот на мира со вашиве глупости. Ако имаш проблем - реши го сам, не да го викаш Ацид одма, како мама да ти е.
 
Последно уредено:

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.321
Поени од реакции
1.770
Врв е што за секој нов член што ќе се зачлени, староседелциве обвинуваат дека е дупли профил. :eek:
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.365
Поени од реакции
50.047
Врв е што за секој нов член што ќе се зачлени, староседелциве обвинуваат дека е дупли профил. :eek:
Само тие нови членови што бараат прераскажани лектири не се дупли.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.321
Поени од реакции
1.770
Само тие нови членови што бараат прераскажани лектири не се дупли.

Секако тие се тролови. Треба да немаш грам памет, да веруваш дека некој на форум ќе ти најде содржина од прераскажана лектира. Не викам дека нема дупли профили од новите членови, ама параноја е за секој да велиш дека е дупли.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.193
Поени од реакции
40.853
Секако тие се тролови. Треба да немаш грам памет, да веруваш дека некој на форум ќе ти најде содржина од прераскажана лектира. Не викам дека нема дупли профили од новите членови, ама параноја е за секој да велиш дека е дупли.
У случајов, е :)
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.088
Поени од реакции
12.829
Јас зборував општо, не конкретно за случајот. Низ многу теми се шири паранојата за дупли профили.
Се наоѓаш во подфорум Фудбал, не знам што не ти е јасно.

Тука живееме од дупли профили, мозочни удари, бламови, битолски судии, днопертизи и тн.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom