UEFA Champions League - Season 2020/21

Кој ќе биде шампион на Европа оваа сезона?


  • Вкупно гласачи
    104
  • Гласањето е завршено на .

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.034
Поени од реакции
28.670
Рехехехехехехеал :icon_lol: Ставро како бе кого да дупиш, еве ја ќе почнам, Елнињо, Дретика, Оби, Дани, СанИкер, МитеСреал, Божино итн, имаш еден куп на тапет. Еве вака на пример, Оби тука бато? Hhh
Излегуваат фрустрациите на виделина а
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.886
Поени од реакции
16.200
Тој ниту се расправа ниту се инаети, немам душа да го заебавам. :toe:
Јас ја имам смирено топката со него иначе да се десеше ова пред една година пример, ќе го паднев форумот досега :D вака не ми дава и мене душата, а и Атлетико почнува во 9 така да ќе си поќутам :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.402
Поени од реакции
13.719
Никаков жар, никаква агресивност, губат 0-2 и дефанзивците на Шахтјор си ја додаваат топката меѓусебе до бесконечност. Ова е буквално играта на Зидан откако се врати со повремени блесоци на 3-4 натпревари кои даваат лажна надеж, како на пример минатата сезона со Барселона каде што одиграа одличен натпревар или оној со Галатасарај во ЛШ. Среќа што лани за противник ја имаа најумрената Барса во последните неколку години па некако освоија титула.

Не е дека Реал нема квалитет, Рамос, Менди, Карвахал, Касемиро, Валверде, Модрич, Крос, Одегард, Бензема, се и тоа како квалитетни играчи и имаат што да понудат но очигледно е дека на Реал им фали мотивација плус, се надевам само дека нема да извадат поволен резултат во сабота на Ел Класико и со тоа да замачкаат очи, нека изгубат и таму и во недела Покетино нека ги спрема куферите за Мадрид.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Еј дааа бе, Бланко го заборавив. Он мене за Лејкерс вака така, сега кај ќе бегаш бе пиле? СРЕХЕХЕХЕХЕХАЛ ХАХАХАДРИД, ХУЕХУЕХУЕ
Автоматски споено мислење:

Излегуваат фрустрациите на виделина а
Опушти се форсам бро, ништо ми нема згрешено Реал.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Второ коло играте со нив, не се секирај Винчини и тој пропалицата Васкец коа ке им даат гол на Интер ке те видам после.
Па нека дадат де, ми немаат ништо згрешено Реал до сеа, секад Интер имал добри односи со нив. Со Барса на пример не, плус она од 2010 што се деси, јебига. :D
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.554
Поени од реакции
13.885
Винчини им е најјак играч заедно со Безвеза, нејасно е како првиот не е стартер.
Автоматски споено мислење:

Пу тете чиче, две билион постотни сјебаа
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Ќе ми објасни некој како е 2-3 додека напишав 2 кратки поста?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom