TikTok

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.802
Поени од реакции
24.092

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.606
Поени од реакции
16.589
Како за пет дена изгуби 2000 фоловери? И дали е поефтина цената без изгубени следачи?
 
Член од
8 јануари 2021
Мислења
9
Поени од реакции
7
dva akaunti se, ne e nisto izgubeno, nema potreba da se sekiras
Автоматски споено мислење:

Како за пет дена изгуби 2000 фоловери? И дали е поефтина цената без изгубени следачи?
dva razlicni akaunti se nisto ne e izgubeno, tie sto gi interesira moze da me kontaktiraat vo poraka, ti gledaj si ja tvojata rabota...
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.742
Поени од реакции
2.673
dva akaunti se, ne e nisto izgubeno, nema potreba da se sekiras
Автоматски споено мислење:


dva razlicni akaunti se nisto ne e izgubeno, tie sto gi interesira moze da me kontaktiraat vo poraka, ti gledaj si ja tvojata rabota...
Не драпај. Едно вирал видео ти треба и оп одма 100k + следбеници
 
Член од
14 октомври 2017
Мислења
236
Поени од реакции
109
После објавување на видео, колку време активно ќе излегува видеото на for you page (fyp)? 24 или 48 часа?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.477
Поени од реакции
40.367
Многу ретардација има по тик токов, човек ќе оглупави цел ден да е на тоа нешто. Не знам дали сум толку назаден па не ги сваќам работиве али увидов дека не е за мене ова.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.958
Поени од реакции
15.974
Многу ретардација има по тик токов, човек ќе оглупави цел ден да е на тоа нешто. Не знам дали сум толку назаден па не ги сваќам работиве али увидов дека не е за мене ова.
нов тик ток предизвик :icon_mrgr:
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/suludi-tiktok-izazov-s-testisima-petorica-osjeckih-tinejdzera-zavrsila-u-bolnici-u-cemu-su-pretjerali-15270632
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.225
Поени од реакции
7.745
Многу ретардација има по тик токов, човек ќе оглупави цел ден да е на тоа нешто. Не знам дали сум толку назаден па не ги сваќам работиве али увидов дека не е за мене ова.
Секоја ваква видео социјална мрежа зависи што ќе гледаш. И на Јутјуб има ретардација ама бираш што ќе гледаш.
Е сега тоа што некој ретардирани тик ток видеа се доста гледани и на врвот видливи за секој тоа е ужасот.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.502
Поени од реакции
5.279
 

Kajgana Shop

На врв Bottom