The Flash

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.699
Поени од реакции
6.621
Јас мислам дека ќе има голем пресврт пак со кој друг ако не, Харисон Велс :D Човекот не го оставија за џабе во серијава, а пошто нели наводно не е научник, која ќе биде неговата улога овде? Тука има нешто јас мислам. :sneaky:
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.619
Поени од реакции
12.431
Драко ќе е Алкеми, Велс - Савитар, а тоа од вајбот ќе биди ваљда за во 4та сезона, кај што Сиско и Кејтлин тренираат за против некого...или уште во 3та, небитно...Многу ми е мех сезонава.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Zasea e ocaj ali samo 6 epizodi od sezona kade odat 20+ epizodi..

Savitar ako ne e stvarno nekoj bog ili nesto poise od speedster ili e nedajboze wells - ja ja otkazuem iako prvite dve sezoni bukvalno nisto ne mi zasmeta i uzivam u serijava.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958


Туку наредна недела им е кросоуверот, кои денови излегуваат Supergirl и Legends of Tomorrow?
 
Последно уредено:
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251


Туку наредна недела им е кросоуверот, кои денови излегуваат Supergirl и Legends of Tomorrow?
Не бе, прво killer frost епизода па после crossover-ot. Првата епизода од тоа е во supergirl па flash па arrow и на крај со легендите завршува.
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
Не бе, прво killer frost епизода па после crossover-ot. Првата епизода од тоа е во supergirl па flash па arrow и на крај со легендите завршува.
Cij ke e crossoverot? Jas samo flash gledam. Sto ke treba da izgledam da sum u tek.

Arrow gledav pred da pocne flash samo za nego i tamu nekade i prekinav. Legends i supergirl na pilotot ostanav, ocaj mi se.
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
Cij ke e crossoverot? Jas samo flash gledam. Sto ke treba da izgledam da sum u tek.

Arrow gledav pred da pocne flash samo za nego i tamu nekade i prekinav. Legends i supergirl na pilotot ostanav, ocaj mi se.
Од supergirl? Ништо повеќе од тие 4 епизоди не треба. Ваљда.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Не бе, прво killer frost епизода па после crossover-ot. Првата епизода од тоа е во supergirl па flash па arrow и на крај со легендите завршува.
Епа така де, вечер е Killer Frost (Кевин Смит ја режирал вечерашна епизода), наредна недела кросоувер.
Инаку ваљда ќе треба само тие 4 епизоди да се изгледаат, како шо се пишуваше по нетов заеднички негативец некој ќе имале и ќе ја разработеле приказната во тие 4 епизоди и тука ќе се завршело се во врска со тој кросоувер.
 
Член од
26 август 2008
Мислења
703
Поени од реакции
503
Alchemy maybe? It makes a lot of sense...
Хк пу. Пoдегенски не мoже да биде. Ццц, твист ќе беше aкo џулиaн си е oбичен чoвек. Незнам зoштo ја гледам уште...вoли :facepalm: killer frost :facepalm: бери:facepalm: цискo :facepalm:aјрис:facepalm::facepalm:алхемијата :facepalm: Сaвитaр има дoбaр "стaјлинг". Ефектите за бoрбaтa беа дoбри, другo се е :facepalm: . Писaтели:facepalm: Режисери :facepalm:
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Ова со crossover-ot e најглупо нешто. Ај порано правеа само со Arrow заеднички, сега 4 серии, нема смисла да гледаш дури 3 други глупи серии ако пратиш само една.

И мене не ми се допаѓа што почна да има многу тинејџерски однесувања во серијава, ептен никакви ги направија ликовиве, де плачам, де се смеам, сакам моќи - несакам моќи, првите две сезони беа многу подобри на тоа поле. Alchemy и Саватар мене ми се добри негативци за сезонава, посебно Саватар. Ама како што кажа некој погоре ако испадне да е некој човек, ќе биде многу глупо. Подобро да е нешто бог или штознам јас како што рекоа. A Џулиан ќе постане нешто од оние со Аlchemy ваљда и ќе има сигурно некој дуел меѓу него и Бери.
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
најглупа сцена ми беше каде БОГОТ Савитар малце му пристуде и си избега ко пичка....Килер Фрст автопматски ја направија најмоќниот лик во серијава...ама јбг, тоа е до сценаристите и директорот..

иначе за crossover-ot не мора да ги гледате сите серии за да бидете во тек, приказната ќе се одвивала и ќе завршела во тие 4 епизоди и нема да влијае на останатиот дел од сезоните на сериите.
 

blackeyed

passive-aggressive...
Член од
6 ноември 2008
Мислења
933
Поени од реакции
2.090


Туку наредна недела им е кросоуверот, кои денови излегуваат Supergirl и Legends of Tomorrow?
Вчера беше Supergirl (последните 30 секунди се со Бери џабе ја гледав цела) а Legends of Tomorrow ти се во петок
 

Arwen Undómiel

don't quit the chase
Член од
28 јануари 2016
Мислења
209
Поени од реакции
429
Значи, crossover-от е по една епизода од секоја серија? Како да ги барам за download-ирање?
 
H

HoT IcE

Гостин
Мислам дека од овој Воли Вест одамна немам гледано по очаен лик на ТВ. Патетика и мизерија во движење, како само помина ксатинг овој како глумец, настрана што и ликов му го серат максимално. Ме одвраќа секоја сцена со него од серијава.
А и досега воопшто не сум импресиониран.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom