Mojso
Поени од реакции
12.525

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Сфака ти чаз за Џими Хендрикс траку у евровижн кајгану тему !!! : D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Mojso
  Mojso
  Mojso
  Келнер УВЕК знае добра музика :D
  Џ
  Да се разбереме, виното не е алкохол. За мене виното е она што за нормалните луѓе е водата. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Mojso
  Mojso
  Mojso
  Мхм, да.
  Џинџер без алкохол - завршува реченица со „ :(
  Џинџер со „ чаша вино“ - завршува реченица со „ :D

  Глеам водата добро ти делува :D
  Џ
  ЏинЏер
  Здраво е да се пие вода, препорачуваат 8-10 чаши дневно. :D
  Џ
  Не пие Џинџер алкохол веќе.... Ми нема спас :'(
  Mojso
  Mojso
  Затоа и се обратив на Не Сум Џинџер ;)
  Џ
  ЏинЏер
  Таа не постои веќе :D
  Mojso
  Mojso
  Ја па ко да се сеќавам на скорешен пост во ДК од Не_Сум_Џинџер .... Who knows :)
  Знаја сам : D
  Викам си у први три лајкови, Мојсо ке га има : D
  Mислу, ако уопште ке иам три лајкови хаха
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Mojso
  Mojso
  Mojso
  Па што јест, јест :D

  Пример вчера, ми прават сметка 2850 денари, им носам. Вика нема шанса, грешка имаш ! Еве ти 2000...Ги броеле тие пивата, знаеле колку треба. Тоа дека на попис сабајле беше друга прича оосем небитно xD
  парва
  парва
  Ма сестру цицијашку и мудоцитронску да ги се испонаебу
  : D
  Нема ништо подосадно од досадни муштерие : D
  Чаша вода, чаша вода, чаша водааа...
  Сметка триста денара а пет саата седиф : D
  Mojso
  Mojso
  Епа за тоа на крај безсрамно ќе речеш „ А бакшиш ? “ :D
  Ептен ме изненадуваш со изборот на песни у натпревариве. Позитивно секако! :)
  Знам дека се плашиш од модераторите, ама не очекував дека се плашиш толку па и да откажиш за в сала....
  Ќе не брише Пеџа, ај доста :D
  Дека имам роднина што специјализираше тука и отиде во Германија и од кога отиде таму рече како да почнувам пак со факултет :D :D :D :D :D
  Mojso
  Mojso
  така де, затоа и ја се отпишав, ептен ми беа под ниво овие овде :D не дека мене не ме биваше xD
  I
  Ilumious
  hahahahaa... :D да земам приликава да ти го пофалам и аватаров, прво мислев нешто Бентнер паѓа па сега кога го видов убаво хахахааххаа
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom