The Big Bang Theory

Кои се вашите омилени ликови во серијата? (најмногу три)


  • Вкупно гласачи
    432
Член од
10 мај 2009
Мислења
1.879
Поени од реакции
1.970
Сезонава од претходните две е далеку подобра. Само она со заедничкиот проект што им беше, некако многу брзо се отарасија. Минатата сезона толку време му посветија, за у оваа само така.. ви треба повеќе време, еј не е проблем, еј супер коа така и готово. Со 3 реченици се реши тоа прашање хаха.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Престанав да гледам после првите три епизоди, дадов простор на други филмови и серии, па сега одеднаш ги изгледав од 4 до 11 епизода.

Ова е стварно одлична сезона. Одамна вака не сум се смеел. Се врати серијава на прав пат, само нека продолжат со ова темпо. Пред да почне сезоната посакував ова да биде последна сезона, ама сега сакам да продолжат барем уште една сезона.
 
B

Blade Torch

Гостин
зошто на имдб стои само уште 2 епизоди дека ќе има сезонава, ваљда нема само 15 да се :eek:
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.480
зошто на имдб стои само уште 2 епизоди дека ќе има сезонава, ваљда нема само 15 да се :eek:
Ќе ги дадат после турбо мене ми мириса дека ова е последна сезона по темпото кое се емитува истата.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Хахахахахаа гимнастиката за стигање до бебето :pos:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
На толку зафркавање што му удираа на Шели сега мора да се подложат на неговите тактики. Карма ис а бич. :D
Ќе си ја завршат сезоната веројатно со стандардниот број на епизоди, нема шанса уште две да има.

Хахахахахаа гимнастиката за стигање до бебето :pos:
Излезе пофлексибилен од што го мислев. :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom