The Big Bang Theory

Кои се вашите омилени ликови во серијата? (најмногу три)


  • Вкупно гласачи
    432
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Шелдон се покажа епизодава. (y) :D
Let's go to the bedroom, remove our clothes, fold them neatly ... :pos:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Хах, многу добро финале.

She's extremely intelligent, just like you.

Unlike you though, she's tall, blonde and used to be an Olympic swimmer. :D

И не ми се верува дека си се спојлерисав од .NFO-то ретардирано. Симнав 1080p именувана DUMBENSION, и сакав да дознаам шо е работава со имево, дали некој ги руга нешто DIMENSION, и внатре што да видам, СПОЈЛЕРОТ од крајот на епизодата!!! :mad: ГРР
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Јас би рекла каква сезона :)))))) перфекција и финале а и сезоната општо, од заедничкото живеење, преку гироскопот па финалево, надокнади и за 9та што беше мувла.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Јас мислев дека оди да и раскине. :pos:
Пријатно изненадување сепак. За наредна сезона очекувам свадба нели, и бебе за Пени и Ленард.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Се зборуваше одамна за спин оф, пред некое време и официјално читав дека ќе се снимаат епизоди. Јас секако не планирам да ја гледам, а спин оф ко спин оф, има огромни шанси да не успее.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Искина крајот на сезонава. :) Браво за тоа како постојано успеваат да ја одржат серијава гледана. Шелдон и Ејми верени, ова ќе биде интересно. :)

Во следната сезона дефинитивно треба да измислат и нешто интересно за Пени и Ленард. Бебе или што било. Веќе станаа комплетно неинтересни, посебно Пени. Во последно време ми се чини дека е тука само за да пополнува простор.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.988
Да бидам искрен, не ми се допадна новава епизода. Има неколку интересни новости, но нема да ги откривам поради фактот што веројатно и никој сеуште не ја гледал, но не беше нешто посебно добро колку што очекував. Ме радува фактот што наскоро ќе започне нова серија за растењето на Шелдон Купер- јанг Шелдон. Мислам дека трејлерот доста ветува и очекувам да биде одлична, како првите 2-3 сезони на the big bang theory, пред да се затупи со неколку ултра досадни ликови....Иако сеуште сметам дека серијава е топ, и после сиве овие критики. :cool:

Навистина не знам како е возможно после цели 11 години пред камери и по толку заработени милиони, сеуште да не знаеш да глумиш, алудирам на Пени (Кејли). Само јас сметам дека се работи за аматерска глума!? :)
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Мене просек ми беше, се насмеав неколку пати, ама ме нервира што го претеруваат laughing track-от
 

Kajgana Shop

На врв Bottom