Superhero Movies

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
14.137
Поени од реакции
22.185
Не знаеш дека Џеф Рос им ги пишува на повеќето заебанциите?
И друг да им ги пишува, овој убо си ги кажа. А знаеш кој убаво кажува работи што друг ги пишува? Актерите :D
1603476423052.png

1603476500615.png

1603476510728.png

Не е Џеф.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
12.171
Поени од реакции
13.868
И друг да им ги пишува, овој убо си ги кажа. А знаеш кој убаво кажува работи што друг ги пишува? Актерите :D
Прегледај го приврзокот 271564

Прегледај го приврзокот 271565

Прегледај го приврзокот 271566

Не е Џеф.
Џеф и Лиса ги праат роустовите, шалите се тие едни исти у друго паковање. Можеш од авион да приметиш некој како Сет Мекфарлејн или Ентони Џеселник кој се оригинални и си прават свој текст.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
2.313
Поени од реакции
7.224
Ова за суперхерои ли е нешто што зборите?
Глеам ептен луѓе набројани, као иксмен ли се нешто овие?

Добро е да се знае дека истиве луѓе што пред неколку години го дрвеа за тоа дека им ја труеме генерална со суперхерои, сега доаѓаат у темава за суперхерои и трујат со SNL.

Прогрес.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
12.171
Поени од реакции
13.868
Ова за суперхерои ли е нешто што зборите?
Глеам ептен луѓе набројани, као иксмен ли се нешто овие?

Добро е да се знае дека истиве луѓе што пред неколку години го дрвеа за тоа дека им ја труеме генерална со суперхерои, сега доаѓаат у темава за суперхерои и трујат со NSL.

Прогрес.
ти не работиш на кардиологија, не не замарај сеа
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
39.803
Поени од реакции
78.154
Се чека сега и за Бетмен, чинам во некој од стрип универзумиве Бетмен се верува дека е мртов и можеби за пар броја црнец да се преправа дека е Бетмен (не го земај ова здраво за готово, дур не видам слики ништо :D)

Ама еве, Вондер Вомен е сменета :D

Прегледај го приврзокот 270756
Пошто Латина е премногу мејнстрим еве и друга:


1604113092132.png
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
39.803
Поени од реакции
78.154
Здраво Кајгана дали сте спремни да кажете Здраво на.... Jess Chambers, the non-binary speedster coming to #DCFutureState

 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
39.803
Поени од реакции
78.154
Алфред Молина ќе ја репризира улогата на Док Ок во новиот Спајдермен

Очигледно спремаат нешто Спајдерверс-астично
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
26.610
Поени од реакции
28.607
Алфред Молина ќе ја репризира улогата на Док Ок во новиот Спајдермен

Очигледно спремаат нешто Спајдерверс-астично
Знааачи најверојатно и енди гарфилд и тоби се враќаат да си ги репризираат улогите у спајдермен тројката али можно е да доаѓа уште едно изненадување, има најави дека дердевилот од нетфликс исто ќе се појави обобобобобобоо

спајдермен тројката be like е доџите сада јер доста смо се зајебавали.
 
На врв Bottom