Superhero Movies

Natan 3.0

Bitch Божји
Член од
17 февруари 2019
Мислења
1.598
Поени од реакции
5.064
Нема да има Џокер 2, само еден филм е или евентуално ако го убедат Феникс со многу милиони долари за да се врати. Иако не ми се свиѓа ко лик, ни во гладијатор не можев да го поднесам, многу ми е така unlikable. Исто ко Реј Лиота што не можам да го сварам и цел Гудфелас филинг ми се руши ради него. Има некои такви фаци, неподносливи.
Гледаш, мене и кај Феникс и кај Лиота баш ми е многу секси таа манијакална фаца и мрачна аура, елементи коишто одлично се преведуваат на филм кога играат девијантни карактери. Претпоставувам дека one man's trash is another man's treasure... ;)
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.369
Поени од реакции
38.347
Гледаш, мене и кај Феникс и кај Лиота баш ми е многу секси таа манијакална фаца и мрачна аура, елементи коишто одлично се преведуваат на филм кога играат девијантни карактери. Претпоставувам дека one man's trash is another man's treasure... ;)
секој со свој укус :D
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
DC пуштени на најјако. :pos:
Michael B. Jordan уште Супермен да биде и после само малите дечиња до 5 годинки ќе ги гледаат само.
Screenshot_20191128-150256_Facebook.jpg
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.288
Поени од реакции
4.664
Не знам што се паничи напразно, важно да искача добар филмот, и Кал Ел да го глуми мене не би ми пречело.
Највероватно ќе глуми друг лик од друг универзум, кој го има по комикс веќе пред 50 години.
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.143
Поени од реакции
23.248
Му има, само во некоја од лошине серии е. Ваљда Supergirl.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.992
Многу добар трејлер.

Првиот филм ептен тапа ми беше, ќе видиме што ќе биде тука..ама одличен е трејлеров, тие што се заслужни за трејлериве на ДЦ го заслужуваат секој долар што го добиваат.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.811
Поени од реакции
83.992
Гледа некој Watchmen серијава? Добра е?
Излегол трејлер за последната епизода од прва сезона, изгледав и...

1575957542771.png


Црнец Доктор Менхетен? :D wut? :D Или некој што е негово дете? Или владата пробува да направи нов Менхетен? Или некој сам пробал да стане Менхетен? Или....
Што и да е...ептен непотребно и глупаво...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom