Superhero Movies

Red John

natural born hater
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.136
Поени од реакции
21.318
Па цела серија е со тоа, какво тупење е за расизам, па то чудо е.

Не знам како од плотот на стрипот дојдоја до она. Али мода.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
5.866
Поени од реакции
3.519
Гледа некој Watchmen серијава? Добра е?
Излегол трејлер за последната епизода од прва сезона, изгледав и...

Прегледај го приврзокот 224864


Црнец Доктор Менхетен? :D wut? :D Или некој што е негово дете? Или владата пробува да направи нов Менхетен? Или некој сам пробал да стане Менхетен? Или....
Што и да е...ептен непотребно и глупаво...
Ова е серија не е филм :D
 
Член од
25 јули 2017
Мислења
1.158
Поени од реакции
703
Гледа некој Watchmen серијава? Добра е?
Излегол трејлер за последната епизода од прва сезона, изгледав и...

Прегледај го приврзокот 224864


Црнец Доктор Менхетен? :D wut? :D Или некој што е негово дете? Или владата пробува да направи нов Менхетен? Или некој сам пробал да стане Менхетен? Или....
Што и да е...ептен непотребно и глупаво...
Гледав до 2рата епизода и толку многу ми беше досадна.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
1.719
Поени од реакции
1.011
одлична е серијата, и Доктор Менхетен е плав :D , скриен во црн аватар, и тоа е објаснето во серијата зошто и како..
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
7.577
Поени од реакции
16.210
Гледа некој Watchmen серијава? Добра е?
Излегол трејлер за последната епизода од прва сезона, изгледав и...

Прегледај го приврзокот 224864


Црнец Доктор Менхетен? :D wut? :D Или некој што е негово дете? Или владата пробува да направи нов Менхетен? Или некој сам пробал да стане Менхетен? Или....
Што и да е...ептен непотребно и глупаво...
Каков и да е, пак ќе биде син. :P
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.152
Поени од реакции
2.878
Гледа некој Watchmen серијава? Добра е?
Излегол трејлер за последната епизода од прва сезона, изгледав и...

Прегледај го приврзокот 224864


Црнец Доктор Менхетен? :D wut? :D Или некој што е негово дете? Или владата пробува да направи нов Менхетен? Или некој сам пробал да стане Менхетен? Или....
Што и да е...ептен непотребно и глупаво...
Јас ја гледам. Добра е серијата.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.321
Поени од реакции
6.172
Он топик - Јак трејлерот на WW-2. Двојката ќе биде појак ќецот. Новогодишна желба: Сите чик флик суперхеројски да издоминираат у двеидваеста. Среќна Нова бтљ на сите!!

Офф топик - Да се пофалам тука меѓу моите. Сликиве се за у тема “часовници“, ама тамуу, како беше онаа... They wouldn't get it.:cool:
BE5FE4FD-5519-4578-9D36-35757D301529.jpeg 4AB49FB3-0E73-457D-9895-16AB181429B7.jpeg
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.507
Поени од реакции
10.512
Морбиус изгледа ко да сум го гледал филмов 100 пати до сеа, доктор стрејнџ у друго паковање
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.152
Поени од реакции
2.878
Спојување со Спајдермен ќе има?
Бидејќи негативецот од првиот дел на Спајдермен го има и во Морбиус на крајот од трејлерот...
 
На врв Bottom