Soccer Manager (Kajgana World)

  • Креатор на темата .:makedonec:.
  • Време на започнување

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343
Океј извини Пеп Донев. :icon_lol: Имаш среќа што изгубив 3 поени безвеза и страшно ме демотивира тој пораз, ама ај во недела ќе ги вратам и онака те немам тепано од 2008ма. :sneaky::sneaky:
Не се споредувам со него, да не бидам сфатен погрешно. Он не успеа ни цела сезона да ја помине непоразен, а не па 60 натпревари по ред.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.758
Добро како имате толкави буџето не ми е јасно? Зборам со борче ми вика имал 650мил, а ја морав да продавам играчи за да соберам пари за касемеиро. Јебали ме кинески санкции играва, како и во рл.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Добро како имате толкави буџето не ми е јасно? Зборам со борче ми вика имал 650мил, а ја морав да продавам играчи за да соберам пари за касемеиро. Јебали ме кинески санкции играва, како и во рл.
Еве сеа @Mad_Coko напуштил од Наполи, појма неам оти.. и на тој тим ќе му се ебе матер со парите што ги имаме. :D


Иначе јебига, треба да освоиш титула за да имаш пари :kuracc:
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.758
Еве сеа @Mad_Coko напуштил од Наполи, појма неам оти.. и на тој тим ќе му се ебе матер со парите што ги имаме. :D


Иначе јебига, треба да освоиш титула за да имаш пари :kuracc:
Пред две сезони освоив титула на едно коло до крај.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.291
Поени од реакции
12.645
Напуштив оти за џабе играм, поарно во некоја лига на тој англичанецот САФ ќе играм.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.551
Поени од реакции
52.343
Океј извини Пеп Донев. :icon_lol: Имаш среќа што изгубив 3 поени безвеза и страшно ме демотивира тој пораз, ама ај во недела ќе ги вратам и онака те немам тепано од 2008ма. :sneaky::sneaky:
Ни во куп не можеш да ме тепаш :ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom