Skopje East Gate

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.598
Поени од реакции
50.855
И Котон фали, како и Теранова. А и Спрингфилд.

А фали и H&M и Примарк да ни дојдат... :/
Спрингфилд ќе има, сите брендови на фешн груп се тука.

Калиопе ги нема. Иста групација со Теранова.

За H&M пишаа во еден коментар "stay tuned" од East Gate.
Али мислам дека само шпекулираа нашите медиуми.
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
886
Поени од реакции
1.186
Уште останува датумот за отворање на 15 октомври?
Автоматски споено мислење:

Уште останува датумот за отворање на 15 октомври?
Автоматски споено мислење:

Уште останува датумот за отворање на 15 октомври?
Автоматски споено мислење:

Уште останува датумот за отворање на 15 октомври?
 
Последно уредено:
Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.183
Поени од реакции
1.185
Се збори дека е дечкиве што ги репатрираа од исис ќе правеле шоу таму на отварање. :rolleyes::P:D
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
3.087
Поени од реакции
7.612
На Свето ништо не му свето, па дури и мекдоналс :lolzz:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
5.048
Поени од реакции
9.513
Со кози ако дојдеш ќе можеш барем и нив да ги напасеш додека ручаш и ти :facepalm:
Многу глупо е што се ставени толку близу до масите. Кога ќе почнат на гранките да се котат инсекти баш да видам колку хигиенски ќе биде се тоа од гранките да ти се тресе во чиниите и чашите.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
15.367
Поени од реакции
21.419
не сфаќате дека е рендер и дека крајното можеби нема да изгледа така? Иначе ако е стварно стек хаус, порција под 1500 тешко да начекаш тука. Али некад вреди да се омрсиш. А имево им е како за некоја чајџилница у шипковица.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.354
Поени од реакции
2.398
не сфаќате дека е рендер и дека крајното можеби нема да изгледа така? Иначе ако е стварно стек хаус, порција под 1500 тешко да начекаш тука. Али некад вреди да се омрсиш. А имево им е како за некоја чајџилница у шипковица.
Мислам дека ова ке биде истиот газда од Косово со оглед дека таму на повеќе места го имам видено името.А исто имам јадено во шопинг центарот во Приштина и реално местото беше за разлика од другите доста скоцкано и многу убаво изгледаше.Дрва немаше али се друго беше убаво декорирано.Дај боже да бидат и истите цени како таму али чисто сумњам за тоа со оглед кој лопови се кај нас.Цените беа више него солидни за наш стандард а и храната превкусна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom