Skopje East Gate

Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.052
Поени од реакции
860
Во Imax кино сала е картата х2 и повеќе од нормалната цена, убаво искуство е нема збор.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
7.229
Поени од реакции
6.429
имам инфо од фирма што треба/ дала понуда да го обележува просторот кај рестораните дека мек дондалдс ке има


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.708
Поени од реакции
25.645
имам инфо од фирма што треба/ дала понуда да го обележува просторот кај рестораните дека мек дондалдс ке има


Sent from my iPhone using Tapatalk
Те частам ако има. Всушност тој првиот што спомна вакво нешто треба да го частам :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
22.343
Поени од реакции
49.938
Таман помалку гужва во другите посаглам ресторани.
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
7.618
Поени од реакции
23.912
Сакаме европски стандарди, ама зошто се градат молови.
Сакаме да ги пратиме тие западни стандарди, ама зошто имало мекдоналдс.
Сакаме европски квалитети, ама зошто цените биле високи.
Сакаме најмодерни кино сали, ама зошто карта било 300 денари.
Се отвараат нови работни места, ама зошто се отварале тие биле на минималец само.

Класичен Македонец, ќе му го пикнат у уста ќе праша дали може и у гз.

Шо има врска исполнување на западни стандарди со отворање на шопинг мол?
Трговски центар со продавници отвораат а не библиотеката од Александрија :LOL:
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.801
Поени од реакции
5.673

Го објавив истово и во темата за Mcdonald's продолжете таму со темава за Mcdonald's. Оставете тука простор општо да се пишува за самиот трговски и за ред друго околу трговскиов. Не мора цела тема да ја полниме само за тие Fast food ресторани и нивната храна.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.801
Поени од реакции
5.673
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.801
Поени од реакции
5.673
Автоматски споено мислење:

 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.708
Поени од реакции
25.645
Кога рековте дека ќе бидне, до крајот на годинава?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
7.229
Поени од реакции
6.429
Кога рековте дека ќе бидне, до крајот на годинава?
15окт им е најавено отварањето
требаше закупците да почнат со уредување од јуни ама еве веќе неколку се почнати што значи турбо иде работата


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.709
Поени од реакции
8.362
Да не знае некој која пицерија ќе биде?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom