Radiohead

Член од
29 јуни 2014
Мислења
12.200
Поени од реакции
13.938
Ќе го купам за в кола секако. Ова торенто од нестрпливост и љубов е.
немој у кола жити се че заспиеш на волан од оваа музика, сними си некое цеде од милица тодоровиќ барем ќе те држи на штрек
 

Expecto Patronum

Citizen Erased
Член од
13 јули 2011
Мислења
1.304
Поени од реакции
3.274
немој у кола жити се че заспиеш на волан од оваа музика, сними си некое цеде од милица тодоровиќ барем ќе те држи на штрек
Nema podobra smrt za nego od taa slushajki gi rh. Worth it :D
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
12.200
Поени од реакции
13.938
Kaжав плус, дека на гробот ќе им речам да ми изгравираат стихови од Where I end. Оној делон I am up in the clouds. I am up in the clouds. And I can't and I can't come down. I can watch and cant take part
ова е стварно тажно:place:
 
Последно уредено:

Expecto Patronum

Citizen Erased
Член од
13 јули 2011
Мислења
1.304
Поени од реакции
3.274
Ако Kid A и In Rainbows имаа дете. Така ми звучи албумов.
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.021
Поени од реакции
29.902
Денес во движење го ислушав половина. Мераци у пм. Фулстоп дефинитивно корни. Ерекција ќе доживеев при одење ова време. Пробајте му е навечер. Има траки кои ептен филмски звучат, чиниш за некоја мерак драма се токмени.

Намерно ислушав пола, си чувам и за утре дел од задоволството.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
12.200
Поени од реакции
13.938
Денес во движење го ислушав половина. Мераци у пм. Фулстоп дефинитивно корни. Ерекција ќе доживеев при одење ова време. Пробајте му е навечер. Има траки кои ептен филмски звучат, чиниш за некоја мерак драма се токмени.

Намерно ислушав пола, си чувам и за утре дел од задоволството.
може пред спиење, ама не знам дали ќе стигнам до втората песна пошто многу фаќа сон од овие
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.021
Поени од реакции
29.902
може пред спиење, ама не знам дали ќе стигнам до втората песна пошто многу фаќа сон од овие
Тоа секако заспивам со нивна музика. Ми помага полесно за сон, плус со звукот речиси секогаш сонувам некои трипи соништа, кои прават да се чувствувам наспано.

Иначе.
 

Expecto Patronum

Citizen Erased
Член од
13 јули 2011
Мислења
1.304
Поени од реакции
3.274
Ништо нема на јутуб, да не можи чоек песна на фб да си постира од албумот. First world problems
 

Коловрт

Озимандија
Член од
12 април 2010
Мислења
4.002
Поени од реакции
9.153
Предобар е. Фаворити за сега: Daydreaming, Identikit, Ени-мени-сени... Ќе го извртам деновиве повеќе пати сигурно.
 
На врв Bottom