Radiohead

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.020
Поени од реакции
29.895

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.020
Поени од реакции
29.895
Засега гази онака поштено. Дури и изненаден сум колку е добро сработен. Има се што треба да има, како мешавина која хипнотизира,фино скоцкана од сите најдобри делови од минатите албуми.
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.730
Поени од реакции
15.248
ја па дојдов да известам дека го има по торенти, они сите го ислушале веќе -.-
 

Expecto Patronum

Citizen Erased
Член од
13 јули 2011
Мислења
1.304
Поени од реакции
3.273
Pesnite se po azbuchen red se podredeni. Imeto na albumot so "A" pochnhva, da.
Zamisli go tomche zaduman na rabotna masa kako da gi podredi pesnite, i si vika fuck it i'm going alphabetically : D
I da, go glumam wot :D

Kaj e toj? Go susha albumot i masturbira furiozno? :D
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.020
Поени од реакции
29.895
Oд досега шо одат мене третата или четвртата, засега. Ама нека дотераат и после со торентот почнувам. Инаку последнава бе, True Love Waits шо чебиди :D
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.020
Поени од реакции
29.895
Oд досега шо одат мене третата или четвртата, засега. Ама нека дотераат и после со торентот почнувам. Инаку последнава бе, True Love Waits шо чебиди :D
 
На врв Bottom